Marta Paszkin z „Rolnik szuka żony” SPODZIEWA SIĘ DZIECKA?!

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny znaleźli miłość w programie „Rolnik szuka żony”, który emitowany jest na antenie TVP. Teraz fani zakochanej pary dopatrzyli się ciążowych krągłości u Marty.

Zakochana para

Marta i Paweł poznali się dzięki popularnemu programowi „Rolnik szuka żony”, który gromadzi przed telewizorami wielomilionową publiczność. Hit Telewizji Polskiej już wielu rolnikom ułatwił znalezienie ukochanej osoby. Tak też stało się w przypadku Pawła Bodziannego- rolnika, który za pośrednictwem telewizyjnego programu postanowił poszukać szczęścia. Z wielu kandydatek wybrał Martę. W programie kobieta dość jasno dała do zrozumienia, że czeka na jasne deklaracje z jego strony. To przekonało rolnika do rezolutnej Marty.

Rodzina się powiększy?

Marta i Paweł są jedną z bardziej popularnych par, które wzięły udział w hicie Telewizji Polskiej. Para zaręczyła się i chce wziąć ślub na wiosnę. W jednym z odcinków programu „Pytanie na śniadanie” pokazywali jak wygląda ich mieszkanie po przeprowadzonym remoncie. Wówczas powiedzieli o uroczystościach ślubnych:

To jest taki mały ślub, taki dla rodziny na razie. Taki duży chcemy w 2023 roku. Stwierdziliśmy, że najpierw weźmiemy ślub, żeby nie było niespodzianki podczas ślubu, na przykład z dużym brzuchem.

Aktualnie Marta i Paweł odpoczywają w Dubaju, gdzie kupili już ślubne obrączki.

Internauci węszą

Zakochani chętnie dzielą się wspólnymi zdjęciami z urlopu w swoich mediach społecznościowych. Internauci na zamieszczonych zdjęciach dopatrzyli się ciążowych krągłości u Marty Paszkin. Podejrzenia wzbudza fakt, że kbieta wybiera luźne stroje i sukienki z podwyższonym stanem.

Instagram/ Marta Paszkin

 

Internauci komentują:

Do twarzy pani w tym stanie.

Mamusia już się zaokrągliła.

Myślę, że dzidziuś w drodze.

Marta i Paweł na razie nie komentują tych spekulacji internautów.

Źródło: Instagram/ Marta Paszkin

Zdjęcie: Instagram/ Marta Paszkin

Komentarze

Komentarze