Marta Wierzbicka chudła, bo chorowała! Aktorka ujawnia prawdę!

Dwa lata temu Marta Wierzbicka bardzo schudła. Aktorka do dziś utrzymuje szczupłą sylwetkę. Teraz zdradza, że za spektakularną metamorfozą stały problemy zdrowotne.

Niechęć do ciała

Marta Wierzbicka jest głównie znana z serialu Na Wspólnej  czy programu Azja Express, który był emitowany na antenie TVN. Aktorka występuje też na deskach teatru Capitol i Komedia. Jakiś czas temu Wierzbicka przyznała, że ma kompleksy z powodu obfitego biustu. Mówiła:

Chciałabym zmniejszyć biust. Ja go po prostu nie lubię, nie chcę go pokazywać. Nigdy nie będę z niego dumna.

Metamorfoza aktorki

Dwa lata temu Marta Wierzbicka bardzo schudła. Aktorka wyglądała jakby poddała się operacji zmniejszenia piersi. Jednak nie zdecydowała się na ten zabieg. Mniejszy rozmiar biustu był efektem zgubienia wielu kilogramów. Wierzbicka mówiła w rozmowie z dziennikiem Fakt:

Nie było żadnej ingerencji skalpela. Nic się nie wydarzyło z moimi piersiami, sytuacja bez zmian.

Facebook/ Marta Wierzbicka

Trzyma wagę

Mimo, że od tej spektakularnej przemiany minęły już dwa lata to aktorka trzyma wagę. Dopiero teraz ujawnia przyczynę zgubienia kilogramów. Wierzbicka w podcaście Żurnalisty powiedziała:

Był taki moment, jak ja schudłam, że wszyscy się pytali, dlaczego ja schudłam. Broniłam się wtedy, żeby nie wpaść w szufladę, że to jest Marta, która schudła i teraz będzie opowiadała, że schudła.

Marta Wierzbicka dalej wyjaśniała:

Miałam problemy zdrowotne, ale udało mi się to unormować, dlatego schudłam.

Aktorka nie wyjawiła szczegółów problemów zdrowotnych, z jakimi przyszło jej się zmagać.

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Facebook/ Marta Wierzbicka

Komentarze

Komentarze