Marta Żmuda Trzebiatowska URODZIŁA! Syn czy córka?

Marta Żmuda Trzebiatowska i jej partner Kamil Kula mają drugie dziecko! Aktorka opuściła już klinikę, w której odbył się poród.

Jedna z najpiękniejszych polskich aktorek

Marta Żmuda Trzebiatowska to polska aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna. W 2005 debiutowała rolą Belli w serialu „Dom niespokojnej starości”. Mogliśmy ją również zobaczyć w takich produkcjach, jak: „Magda M.”, „Twarzą w twarz” oraz „Teraz albo nigdy”. Od 2018 Marta wciela się w rolę Hanny Sikorki w serialu „Na dobre i na złe”, a w 2019 została nową Sylwią Kubus w serialu „Blondynka”. Na wielkim ekranie Trzebiatowska debiutowała pierwszoplanową rolą Ani w „Nie kłam, kochanie” (2008). Mogliśmy ją też zobaczyć w takich obrazach jak: „Wygrani”, „Wkręceni 2” czy „Wojenne dziewczyny”.

Czytaj też: Ciężarna poszła popływać. Kiedy wyszła z morza plażowicze przeżyli SZOK…

urodziła
IG

Druga ciąża gwiazdy

W grudniu media obiegła informacja, że Marta Żmuda Trzebiatowska jest w drugiej ciąży. Aktorka wychowuje już 2,5-letniego synka Bruna, który jest owocem jej związku z Kamilem Kulą. Marta została właśnie po raz drugi mamą! Fotoreporterzy Pudelka przyłapali aktorkę i jej chłopaka w momencie, gdy wchodzili do jednego z warszawskich szpitali z noworodkiem na wizytę kontrolną.

urodziła
IG

Synek czy córeczka?

Póki co, nie znamy płci jej kolejnego dziecka. Składamy jednak aktorce serdeczne gratulacje!

Czytaj też: SZOKUJĄCE narodziny w Afryce! Świnia wydała na świat… MAŁEGO CZŁOWIEKA?! (Zdjęcia)

Źródło: Pudelek

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze