Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zaręczeni! Podróżniczka rozwiewa wszelkie wątpliwości!

Odkąd para publicznie potwierdziła swój związek media nie przestają się nimi interesować. Mimo to udaje im się skutecznie chronić prywatność. Dopiero po półtora roku Martyna wyznała, że są z Przemysławem już narzeczeństwem! Posypała się fala ciepłych słów od fanów.

Przypadkowe wyznanie

O tym, że podróżniczka uciekła niemal sprzed ołtarza, żartowała sama zainteresowana. Jednak dziennikarka nigdy za mąż nie wyszła. Mimo to od dłuższego czasu trwały spekulacje o zaręczynach pary. Wygadać na ten temat miał się sam Przemysław Kossakowski w swoim autorskim programie Down the road. Zespół w trasie, nazywając w nim Martynę Wojciechowską narzeczoną.

Michał, który obchodził imieniny, okazał się być zagorzałym fanem programów Martyny Wojciechowskiej i kilkakrotnie w trakcie wyprawy wypytywał o moją narzeczoną. To był najlepszy moment, żeby porozmawiał z nią osobiście.

Czytaj też: Martyna Wojciechowska o koronawirusie: „Większym zagrożeniem są…”

Zaręczyny potwierdzone!

Jednak dopiero teraz, w krótkim aczkolwiek wymownym wpisie podróżniczka oficjalnie potwierdziła, że Przemysław się jej oświadczył. Okazuje się, że wydarzenie to miało miejsce już półtora roku temu. Tak oto dziennikarka rozpoczęła swój post na Instagramie:

Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić.

Podróżniczka przy okazji potwierdziła również, że od tamtej pory miała okazję czytać wiele informacji na temat ich rzekomych rozstań, a nawet ślubie ze znanym dokumentalistom.

Przez ten czas zdaniem niektórych pism i portali kilka razy się pobraliśmy, mieliśmy kilka kryzysów. I tak w kółko.

Zaręczyny
Instagram

Między innymi, dlatego też dziennikarka postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości.

Ostatnio NAGLE media doniosły, że „teraz to już na pewno” się zaręczyliśmy. Zaczęli towarzyszyć nam reporterzy. A my lubimy nasze spokojne życie, które jest niespokojne tylko wtedy, kiedy tego chcemy.

Potwierdziła zaręczyny z Przemysławem Kossakowskim i dobitnie podkreśliła, że nie chce nic więcej na ten temat opowiadać.

Więc skróćmy ten proces zgadywanek i tropienia poprawnej odpowiedzi. Oficjalnie potwierdzamy to radosne wydarzenie. Na naszych warunkach(…) I bardzo dziękujemy już za uwagę. Nam wystarczy.

Narzeczonym serdecznie gratulujemy i życzymy mnóstwo szczęścia.

Źródło: Kobieta.onet.pl

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze