MASAKRA podczas “cesarki”! Lekarze PRZECIĘLI dziecku… (Zdjęcia!)

19-letnia Darya Kadochnikova z Rosji była przerażona, kiedy zobaczyła po porodzie swoje dziecko. Fatalny błąd lekarzy sprawił, że jej córka urodziła się z twarzą przeciętą skalpelem!

Dziecko „zmieniło pozycję”

Darya Kadochnikova tuż przed porodem dowiedziała się, że konieczne będzie cesarskie cięcie. 19-letnia mama nie miała nic przeciwko temu, ale nie sądziła, że w jej przypadku zabieg ten będzie miał tak fatalne konsekwencje. Podczas rozcinania jej brzucha, lekarze przypadkowo przecięli jej córce skalpelem twarz. Zdjęcia dziewczynki błyskawicznie obiegły cały świat.

Chciała urodzić naturalnie

Rosyjska nastolatka początkowo planowała rodzić naturalnie, ale lekarze zalecili jej cesarkę. W dniu porodu Darya otrzymała znieczulenie dożylne po tym, jak znieczulenie zewnątrzoponowe nie działało w jej przypadku, ponieważ nadal czuła ból.

Kiedy się obudziła, przeżyła szok. Zobaczyła, że jej córka ma na policzku świeżą ranę!

Czytaj też: PRZERAŻAJĄCE! Hinduski chłopiec urodził się z odwróconym do góry nogami PASOŻYTEM… (Foto + wideo)

cesarki
DS

Jak to się stało?

Według rosyjskich mediów, lekarze powiedzieli kobiecie, że jej dziecko „nie powinno było zbyt dużo się ruszać” podczas zabiegu. Niestety się pomylili. Malutka bardzo się ruszała, a ginekolog przeciął niechcący jej maleńką twarz.

Ostatnie badanie przeprowadzone na prawie 900 kobietach, które przeszły cesarskie cięcie wykazało, że od 1,5% do 1,9% niemowląt doznało okaleczeń z rąk przeprowadzającego zabieg lekarza.

Zdarza się to więc bardzo rzadko, ale ma to niestety miejsce…

Czytaj też: SZOKUJĄCE narodziny w Afryce! Świnia wydała na świat… MAŁEGO CZŁOWIEKA?! (Zdjęcia)

cesarki
DS

Źródło: Daily Star

Zdjęcia: Daily Star

Komentarze

Komentarze