Masz kompleksy na punkcie NIEWIELKIEGO BIUSTU? OTO 5 korzyści posiadania MAŁYCH PIERSI!

Kobiety o małych piersiach często myślą, że są nieatrakcyjne i zazdroszczą kobietom o większych piersiach. Istnieją jednak pewne zalety posiadania mniejszych piersi… Jakie?

1. Unikniesz bólu pleców

Duże piersi mogą być główną przyczyną bólu w górnej części pleców. Większe piersi mogą również utrudniać wykonywanie ćwiczeń i powodować ból. Dzięki małym piersiom możesz uniknąć tego bólu. Kobiety z dużymi piersiami czasami muszą zdecydować się na zmniejszenie piersi, aby złagodzić ból pleców.

2. Wyglądają subtelnie i kobieco

Większe piersi są piękne, ale mniejsze piersi również mogą być bardzo kobiece. Na pewno są faceci, dla których małe piersi są bardziej naturalne i seksowne niż piersi w większym rozmiarze.

3. Łatwiejszy zakup odzieży

O wiele łatwiej jest znaleźć i kupić ubrania, gdy masz małe piersi niż te większe. Większość ubrań nie jest stworzona, aby pomieścić duże piersi, co może utrudniać takim kobietom zakupy. Przy mniejszych piersiach łatwiej będzie ci znaleźć modne stroje.

4. Lepszy sen

Kobiety, które mają duże piersi, często budzą się w nocy z powodu strasznego bólu. Posiadanie dużych piersi praktycznie wyklucza możliwość leżenia na brzuchu, którym mogą się cieszyć posiadaczki małego biustu.

Mniejsze piersi pozwalają wygodnie spać w wielu pozycjach. Są również idealne do wykonywania czynności, w których musisz leżeć na brzuchu, takich jak masaże i opalanie.

6. Posiadaczki małych piersi wyglądają na szczuplejsze

Możesz nie być najsmuklejsza, ale mniejsze piersi mogą sprawić, że będziesz wyglądać szczuplej. Nawet jeśli nosisz dżinsy w rozmiarze 40, posiadanie mniejszych piersi może sprawić, że będziesz wyglądać na szczuplejszą niż jesteś w rzeczywistości.

Czytaj też: PIERSI Mai BOHOSIEWICZ zniknęły!? Wiemy, CO się z nimi stało! (FOTO)

Źródło: Women’s Health

Zdjęcie: Pixabay

 

Komentarze

Komentarze