Matka 6 dzieci PODBIJA TIKTOKA. W życiu nie zgadniesz, ile ma lat

Ma 6 dzieci, a wygląda jak ich siostra, a nie matka. Mowa o Claire Barratt, której figury mogłaby pozazdrościć niejedna nastolatka. Niektórzy mylą ją z dziewczyną jej syna!

Jak sama przyznaje, Claire nierzadko musi legitymować się dowodem osobistym, ponieważ ludzie nie wierzą w to, że naprawdę ma 40 lat. Ma świetną figurę, która nie zdradza, że urodziła 4 dzieci (Tom ma 21 lat, Bailey – 16 lat, Amelia – 15 lat i Carter – 15 miesięcy). Kolejna dwójka to jej pasierby.

Kobieta to gwiazda TikToka. W ciągu zaledwie 3 miesięcy zdobyła 145 000 obserwujących. To dzieci nauczyły ją obsługi tego narzędzia. Twierdzi, że jej fani, użytkownicy aplikacji, zapewniają, iż wygląda na 20-latkę. Kobieta zdobyła popularność dzięki zabawnym filmikom o macierzyństwie, np. o “chodzeniu na palcach”, gdy dziecko ma drzemkę.

Oto przykładowe komentarze: “Szczerze mówiąc, wyglądasz tak młodo, że myślałem, że jesteś w moim wieku, a ja mam 24 lata”, “jeśli masz 45 lat, wyglądasz na 23 w porównaniu z moją mamą, która ma 43 lata”.

Dlaczego kobieta, matka 6 dzieci, zdecydowała się założyć konto na TikToku, aplikacji popularnej wśród młodych osób?

– Rodzice powinni znaleźć czas dla siebie, ponieważ łatwo jest zapomnieć, kim się było, zanim zostali rodzicami. Oto moje przesłanie: dobrze się bawcie i nie zatraćcie tego, kim jesteście – powiedziała Claire Barratt.

Tym samym kobieta udowodniła nie tylko, że można wyglądać zgrabnie po kilku ciążach, ale i że TikTok nie jest narzędziem tylko dla dzieci i nastolatków.

Czy rzeczywiście można pomylić tę 40-latkę z osobą dwukrotnie młodszą?

claire barratt, 6 dzieci

Więcej zdjęć Claire Barratt tutaj.

Zobacz też: W 9. miesiącu SZPANOWAŁA PŁASKIM BRZUCHEM! Zobacz, jak wygląda jej dziecko

Źródło: thesun.co.uk
Źródło zdjęć: Instagram, thesun.co.uk

Komentarze

Komentarze