Matka kupiła córce lalkę. Była W SZOKU, kiedy zajrzała pod sukienkę!

Pewna mama z Rosji kupiła swojej córce lalkę. Nic nie wskazywało, że wkrótce przeżyje szok. Kiedy zajrzała pod sukienkę, jej oczom ukazały się…

Lalka, jak każda inna? Nie do końca

Pewna mama kupiła swojej córce lalkę. Z pozoru wyglądała ona, jak każda inna lalka dla małej dziewczynki. Długie blond włosy, urocze kucyki, kolorowa sukienka… Nikt się nie spodziewał, że pod spódnicą może się ukrywać coś tak… absurdalnego! Kiedy mama zajrzała lalce pod sukienkę, przeżyła szok! Okazało się, że…

Ta lalka miała…

lalkę
Popularne.pl

Lalka została kupiona w jednym z rosyjskich sklepów. Matka nawet przez chwilę nie pomyślała, że może ona skrywać taką „niespodziankę”.

Zamiast „kobiecych narządów płciowych”, lalka miała męskie genitalia! Nietypowa zabawka zszokowała wielu Rosjan, którzy zażądali jej usunięcia ze sklepów. Taką lalkę można było nabyć w sklepie Planet of Toys, znajdującym się w mieście Nowosybirsk, w południowo-środkowej Rosji.

To nie pierwszy taki przypadek

Już wcześniej, lalki z męskimi genitaliami można było kupić m.in. w Argentynie. Kontrowersyjna lalka sprzedawana w sklepie Toys R Us, wprowadziła w niemałe osłupienie klientów butików. Mimo iż wiele osób domagało się jej usunięcia, wciąż znajduje się ona w ofercie sklepu.

Rozumiemy kwestię tolerancji i równouprawnienia, ale czy tworzenie takich lalek dla dzieci to już nie przesada?

Czytaj też: Skąd się wziął podział na tzw. zabawki chłopięce i dziewczęce? Naukowcy JUŻ WIEDZĄ!

lalkę
Popularne.pl

Źródło: Popularne.pl

Zdjęcia: Popularne.pl

Komentarze

Komentarze