Matka ZAKAZUJE JEJ JEŚĆ! 5-latka nigdy NIE CHOROWAŁA

Grace Cooper zasłynęła jako dziecko, które nie je cukru. Jej mama ułożyła dietę tak, że dziewczynka nie zna smaku słodkiego. Jak dziś już 5-letnia dziewczynka wygląda?

Dziewczynka od początku spożywania pokarmów innych niż mleko jadła zdrowo. Jej mama to specjalista ds żywienia, która za cel obrała sobie wyeliminowanie z diety dziecka cukru i podawanie mu jak najmniej przetworzonej żywności.

Zobacz: POBIŁA 327 TYSIĘCY kandydatów! Jednolatka zapisze się w historii NA ZAWSZE

W związku z tym Grace jadła brokuły, komosę ryżowa, nasiona chia, owsianka. Była na diecie, którą ułożyła jej mama. Chodzi o jadłospis oparty na diecie paleo, czyli diecie jaskiniowców. To nic innego jak jedzenie prostych produktów i unikanie przetworzonej żywności.

Tak naprawdę dieta paleo nie wiąże się z wyrzeczeniami, nie jest wymagająca ani skomplikowana. Trzeba tylko wybierać zdrowe zamienniki niektórych produktów. W efekcie cieszymy się zdrowiem i mamy dobre samopoczucie.

Dziś Grace ma 5 lat i tylko raz poważnie chorowała, mimo że ma kontakt z chorowitymi rówieśnikami. Zdaniem matki to zasługa diety i usunięcia z menu cukru, który obniża odporność.

Grace Cooper
IG

IG

Co je 5-letnia Grace?
Śniadanie – jajka smażone na oleju kokosowym i warzywa na parze plus awokado i kapusta,
Lunch – pieczony kurczak i warzywa na parze,
Przekąska – owoce,
Kolacja – spaghetti bolonese z eko wołowiną i makaronem z cukinii.

Co sądzicie o diecie eliminacyjnej w przypadku dziecka?

Zobacz: Urodziły się BIAŁO-CZARNE BLIŹNIAKI! Matka WPADŁA W SZAŁ na ich widok

Źródło: anonews.co
Źródło zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze