Mąż Natalii Siwiec KLEPNĄŁ W PUPĘ jej przyjaciółkę! Co na to gwiazda? (MAMY ZDJĘCIE!)

Natalia Siwiec i jej mąż Mariusz Raduszewski wypoczywają właśnie na Ibizie. Na gorącej hiszpańskiej wyspie towarzyszą im dwie bardzo atrakcyjne przyjaciółki celebrytki. Nie musieliśmy długo czekać, aż wybuchnie prawdziwy skandal! Na jednym z nagrań opublikowanych w sieci możemy zobaczyć, jak Mariusz…

Urlop na Ibizie

Natalia Siwiec i jej mąż Mariusz Raduszewski postanowili wybrać się na Ibizę. Na hiszpańskiej wyspie towarzyszy im córeczka Mia i dwie atrakcyjne koleżanki Natalii. Widać, że wszyscy świetnie się tam bawią, co wnioskujemy po Instagramach pary.

U Natalii aż zaroiło się od zmysłowych zdjęć ukazujących ją i jej przyjaciółki w skąpych bikini. Całość zrelacjonował również „u siebie” Mariusz, który na jednym z filmików, nie wytrzymał i klepnął po pupie seksowną blondynkę, która jest przyjaciółką jego żony Natalii.

pupę
IG

„Taki masażyk, yyyyy, nie masażyk, tylko tatuaż” – skomentował szokujące nagranie mąż Natalii

pupę
IG

Zszokowane fanki

Bulwersujące zachowanie Raduszewskiego wywołało spore zamieszanie w sieci. Jedna z obserwatorek Natalii zapytała ją wprost, czy nie przeszkadza jej, że jej mąż klepie jej przyjaciółkę po pupie.

„Nie przeszkadza pani, że mąż dotyka i klepie koleżankę po udzie i pośladkach w stroju kąpielowym? Podziwiam” – napisała.

Póki co, Natalia nie odpowiedziała dociekliwej internautce. Na jej miejscu byście się wściekły, czy puściłybyście to partnerowi płazem?

pupę
IG
pupę
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze