Mąż ZDRADZAŁ Dodę z sąsiadką?!

Doda rozstaje się ze swoim mężem Emilem Stępniem w atmosferze skandalu. Piosenkarka złożyła pozew o rozwód. Znajomy pary wyjawia, co było jednym z powodów nagłego rozstania.

Koniec miłości

Doda rozstaje się z Emilem Stępniem po trzech latach małżeństwa. Rabczewska była zdecydowana na rozwód już po roku od wstąpienia w związek małżeński. Problemy w relacji między małżonkami rzutują też na sferę zawodową. Film „Dziewczyny z Dubaju” wzbudza kontrowersje, ale też obawy, co do jego przyszłości. Doda zastanawia się czy jej mąż nie ucieknie nagle z pieniędzmi. Teraz na jaw wychodzą szczegóły dotyczące ich rozstania.

Romans z sąsiadką?

Już od jakiegoś czasu mówiło się, że związek piosenkarki i producenta filmowego wisi na włosku. Osoba z otoczenia Doroty Rabczewskiej wyjawia, że jednym z powodów rozstania jest inna kobieta. Chodzi o sąsiadkę pary. Znajomy pary mówi w rozmowie z portalem Pomponik :

Doda była zszokowana zaistniałą sytuacją. Lubiła tamtych sąsiadów. Dzieliły ich tylko trzy piętra. Czasem zapraszali się wzajemnie na kolacje. Mężowi czasami zdarzało się „znikać” na godzinę. Dopiero po czasie wyszło, co robił. To cios dla rodziny.

Facebook/Doda

Koniec romansu, koniec małżeństwa

Gdy Dorota Rabczewska dowiedziała się o zdradzie to od razu zakończyła związek. Podobnie zrobił mąż sąsiadki. Znajomy pary mówi:

Gdy mąż złapał kobietę na zdradzie, od razu zerwał z nią kontakt. Ona podobno chciała być z Emilem, jednak „związek” nie przetrwał próby czasu.

Piosenkarka ujawniła też, że jej mąż odnosił się do niej w sposób wulgarny i stosował wobec niej przemoc psychiczną.

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Facebook/Doda

Komentarze

Komentarze