Dziecko i Figura

Ciąża

Mąż zrobił jej NAGIE ZDJĘCIE. Opublikowała je na Instagramie

Zazwyczaj kobiety po urodzenia dziecka bardzo szybko chcą wrócić do wagi sprzed ciąży. W Polsce motywują je do tego gwiazdy, którym się to udało, np. Anna Lewandowska czy Natalia Siwiec. Za granicą kobiety buntują się wobec tej presji i kanonom.

Nagie zdjęcie
Wśród nich jest Tess Holliday. To modelka plus size i młoda mama. Mąż zrobił jej czarno-białe zdjęcie, na którym pozuje nago. Kobieta opublikowała je na swoim koncie na Instagramie. Dlaczego zdecydowała się pokazać wałeczki tłuszczu i cellulit? Nie wstydzi się tego, jak wygląda.

Hejt
Przyznała, że w trakcie ciąży spotkała się z hejtem i przykrymi komentarzami z powodu swojej wagi. Wiele osób straszyło ją, że nie donosi ciąży, że pojawią się komplikacje, ponieważ waży za dużo. Internauci powtarzali, że jej dziecko może z tego względu urodzić się chore.

Tess próbowała ignorować te komentarze. Stwierdziła, że każda kobieta wygląda inaczej w ciąży. Pokazywała, jak z każdym miesiącem zmienia się jej ciało w ciąży. Była krytykowana. Mimo to nie zrezygnowała z tego.

Synek Tess urodził się zdrowy. Kobieta zamiast walczyć o powrót do wagi woli spędzać czas z synem. Nie martwi się tym, jak wygląda. Nie przejmuje się rozstępami i cellulitem.

Dla wielu kobiet jest inspiracją. Według innych promuje ona zły, niezdrowy styl życia.

A co Ty sądzisz o postawie i sylwetce Tess?

Zobacz też: Przybrała seksowną pozę i ROZSUNĘŁA SZLAFROK. Zbyt ODWAŻNE ciążowe zdjęcie?

Źródło: thesun.co.uk
Źródło zdjęć: Instagram / @tessholliday  
Wyżej