Meghan i książę Harry podjęli SZOKUJĄCĄ DECYZJĘ! Syn im podziękuje?

Meghan Markle i książę Harry bardzo dbają o swoje pociechy i chcą być jak najlepszymi rodzicami. Właśnie podjęli decyzję, któa dotyczy przyszłości ich syna.

Kontrowersyjna para

Meghan Markle i książę Harry są małżeństwem od trzech lat. Ich związek od początku budził wiele kontrowersji nie tylko w Wielkiej Brytanii. Rok po ich ślubie na świat przyszedł Archie. Chłopiec nie otrzymał wówczas tytułów książęcych. Byłą to decyzja królowej Elżbiety II. Teraz syn Meghan i księcia Harry’ego zostanie pozbawiony praw do kolejnego tytułu.

Facebook/Meghan, Duchess of Sussex

Syn bez tytułu

Meghan Markle i książę Harry pozbawili swojego synka następnego tytułu. Chodzi o tytuł, który nosi jego ojciec, a mianowicie tytuł hrabiego Dumbarton. Jest to szkocki tytuł arystokratyczny. Książę tytuł otrzymał go po ślubie z Meghan Markle. Rodzice Archie’go postanowili pozbawić syna tego tytułu. Uważali oni, że tytuł może spowodować pewne problemy w życiu ich synka. Szczególnie, gdy chłopiec pójdzie do szkoły. Królewski biograf powiedział:

Harry i Meghan nie chcieli tytułu dla syna. Wszystko dlatego, że zaczyna się od od słów „dumb”( co w języku polskim oznacza „głupi”). Uważali, że gdy Archie pójdzie do szkoły to kpiono by z niego z powodu tego skojarzenia.

Czy Meghan i książę Harry podjęli właściwą decyzję? Syn będzie w przyszłości zadowolony?

Facebook/Meghan, Duchess of Sussex

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Facebook/Meghan, Duchess of Sussex

 

Komentarze

Komentarze