Meghan Markle długo to ukrywała! Znamy IMIĘ jej córeczki! Ładne?

Spekulacje dotyczące przyjścia na świat drugie dziecka Meghan Markle i Harry’ego nie milkną. Ostatnio nawet świat obiegła wiadomość, że Meghan urodziła swoją wyczekiwaną córeczkę. Takie wiadomości podał magazyn New Idea.

Media nie przestają również prześcigać się w doniesieniach na temat możliwego imienia dla dziecka. Wiemy, że na świat przyjdzie dziewczynka, co jak stwierdził Harry jest największym szczęściem dla przyszłych rodziców:

Mieć dziewczynkę i chłopca – o co więcej można by prosić?

Niektórzy dodają, że najbardziej możliwym dla niej imieniem  może być Diana, nadane dla uczczenia pamięci o zmarłej matce księcia Harry’ego. Jednak ostatnie wydarzenia wskazują na to, że może to być zupełnie inne imię. Źródła donoszą, że Meghan i Harry być może będą chcieli nadać imię zmarłego dziadka Harry’ego- Filipa, który odszedł z tego świata w kwietniu br. Gdyby tak było dziewczynka miałaby na imię Philippa.

Jak twierdzi: Jessica O’Reilly z bukmacherskiej firmy Ladbrokes:

Opinia, że imię Philippa może wygrać, zyskuje na popularności i jesteśmy coraz bardziej przekonani, że to może być to.

Kolejny dowód przemawiający za tym, że będzie to Philippa jest taki, że dużo członków rodziny królewskiej nosi to imię ku czci zmarłego Filipa. Bowiem jedna z krewnych księcia Harry’ego – księżniczka Eugenia, w lutym urodziła syna i nadała mu imiona: August Filip. Jak się można spodziewać właśnie na cześć męża królowej Elżbiety.

Ponadto, jak donosiły kiedyś media Harry miał przelotny romans z siostrą Kate, która nosi takie imię. Można podejrzewać zatem, że Harry mógł mieć słabość nie tylko do samej kobiety, ale też do jej imienia.

Co sądzicie na ten temat? Jak wy obstawiacie? Diana czy Philippa?

Źródło: Eminetra

Źródło: Instagram/Meghan Markle

Komentarze

Komentarze