Meghan Markle i książe Harry wezmą ślub w telewizyjnym show! Ma być po „amerykańsku” !

Amerykańskie media informują, że popularna para planuje wziąć ślub podczas programu telewizyjnego. Producenci mają spełnić marzenia Sussexów o idealnej ceremonii ślubnej.

 

Wszystko na sprzedaż ?

Informacje o Meghan i Harry nie schodzą z pierwszych stron gazet. Aktualnie media amerykańskie ujawniają, że para planuje wziąć kolejny ślub w popularnym reality show. Tym razem ta ceremonia miałaby spełnić wszystkie wymaganie Sussexów. Ślub odbyłby się w stylu amerykańskim i oczywiście pod czujnym okiem kamer. Jednak do tego popularne małżeństwo jest jak najbardziej przyzwyczajone.

Królewski ślub

Sussexowie związek małżeński zawarli w maju 2018 roku. Tę uroczystość oglądał dosłownie cały świat. W ceremonii wzięło udział 600 osób, w tym 30 członków rodziny królewskiej. Jednak ta ceremonia nie spełniła wysokich wymagać pary. Teraz jest okazja, by nowy ślub, był tym idealnym.

Ślub w reality show

Meghan i książę Harry chcą wziąć kolejny ślub w popularnym programie I do, Redo. Ten reality show prowadzi przyjaciółka Meghan, Jessica Muloney. W programie bierze udział 10 małżeństw, które nie są zadowolone ze swojego poprzedniego ślubu. Zadaniem producentów jest zorganizowanie im wymarzonej uroczystości ślubnej. Magazyn Star informuje:

Królewski ślub był dostosowany do zasad panujących na dworze. Harry i Meghan chcą jeszcze raz się pobrać, ale w amerykańskim stylu. Bez nadęcia i trzymania się zasad protokołu”.

Program miał być emitowany w serwisie Netflix, ale ostatecznie pokazała go kanadyjska CTV. Po doniesieniach o rasistowskich zachowaniach prowadzącej, program został zdjęty z anteny. Prawdopodobnie udział Sussexów w produkcji sprawi, że program powróci na antenę.

źródło: jastrzabpost.pl

zdjęcie: Prince Harry/Facebook

Komentarze

Komentarze