Meghan Markle i książę Harry wystąpią razem z Joe Bidenem i Jennifer Lopez!

Sussexowie zaangażowali się w muzyczny projekt, który ma popularyzować szczepienia przeciw covid-19. Koncert odbędzie się w najbliższy weekend. Meghan i książę Harry wystąpią w towarzystwie prezydenta Stanów Zjednoczonych i celebrytów.

Kariera Sussexów

Po głośnym wywiadzie, którego para udzieliła Oprah Winfrey, kariera Sussexów nabiera jeszcze większego rozpędu. Media uważnie śledzą poczynania Meghan i jej męża za oceanem. Okazuje się, że wkrótce para weźmie udział w koncercie, który ma popularyzować ideę szczepień przeciw koronawirusowi. W koncercie Vax Live wystąpi między innymi Jennifer Lopez, Ben Affleck czy Sean Penn.

Wygłoszą przemowę

Meghan Markle i książę Harry podczas specjalnego koncertu wygłoszą uroczysta mowę. Na razie wydali oświadczenie, w którym piszą:

W ostatnim roku nasz świat dostarczył bólu, straty i walki. Teraz musimy się wyleczyć. Razem. Nikogo nie możemy zostawić z tyłu. Wszyscy na tym skorzystamy. Wszyscy będziemy bezpieczniejsi, gdy dostęp do szczepionek będzie równy dla każdego. Musimy dążyć do sprawiedliwej dystrybucji szczepionek, by przywrócić wiarę w nasze człowieczeństwo. Nie ma ważniejszej misji”

Prezydent Joe Biden na czele

Podczas uroczystego koncertu głos zabierze prezydent Stanów Zjednoczonych, Joe Biden. Oprócz niego wystąpi Kamala Harris, Chrissy Teigen czy Selena Gomez. Koncert będzie można zobaczyć na kanale you tube już 8 maja.

źródło: pudelek.pl

zdjęcie: Prince Harry/Facebook

Komentarze

Komentarze