Meghan Markle już tego nie ukryje. Na ulicy zauważono ją z…

Księżna Meghan Markle dawno nie czuła się taka wolna i szczęśliwa. Ostatnio żona księcia Harrye’go została przyłapana przez paparazzich z…

Odkąd Sussexowie poinformowali o swoim odłączeniu się od rodziny królewskiej, oboje nie schodzą z czołówek gazet. Decyzja Harry’ego i Meghan mimo iż była trudna to widać, że bardzo odmieniła życie Meghan, która wydaje się ostatnio być szczęśliwsza niż kiedykolwiek. Dawno nie widzieliśmy księżnej w tak dobrym humorze!

Ostatnio paparazzi spotkali ją w Kanadzie na spacerze z Archiem i psem. Księżna wprost promieniała!

zauważono
Instagram

Meghan Markle natrafiła na fotoreporterów podczas spaceru z psem, którego prowadziła na smyczy. W nosidełku miała synka Archiego, który w maju skończy rok. Księżna wyglądała na bardzo zadowoloną i zrelaksowaną. Widać, że pobyt w Vancouver bardzo jej służy.

Meghan miała na sobie obcisłe czarne spodnie, czarną bluzę oraz szarą czapkę. Zwyczajny, codzienny strój dopełniły wygodne buty.

Widać było, że z księżnej zszedł już cały stres, z którym borykała się w ciągu kilku ostatnich tygodni. Żona Harry’ego uśmiechała się w stronę fotografów i chętnie pozowała przed obiektywem – takiej radości nie widzieliśmy na jej twarzy już dawno!

Czyżby księżna podjęła jedną z najlepszych decyzji w swoim życiu? Na to wygląda!

Czytaj też: Siostra Meghan Markle OSTRO o jej zachowaniu: „Jestem W SZOKU, że…”

zauważono
Instagram

Źródło: Plotek.pl

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze