Meghan Markle JUŻ URODZIŁA? Są na to DOWODY! Mamy ZDJĘCIE!

Meghan Markle i Harry spodziewają się drugiego dziecka. Nie milkną spekulacje dotyczące porodu. Tabloidy prześcigają się w coraz to nowszych wiadomościach na ten temat. Jak donoszą nasze źródła znowu pojawiła się nowa rewelacja. 

Kilka dni temu pisaliśmy, że Meghan udała się do szpitala. Podobnie, jak inni podejrzewaliśmy, że wizyta w placówce dotyczyła kontroli zdrowia matki i dziecka, bowiem stawialiśmy, że dziecko urodzi się w czerwcu. Jednak jak donoszą źródła okazuje się, że dziecko już przyszło na świat. Taką wiadomość podało czasopismo New Idea, prezentując zdjęcie Meghan z córką.  Ponadto dowodem są wypowiedzi sąsiadów świadczące o tym, że od pewnego czasu nie widują Harrego na spacerach ze starszym synem i psem.

Na potwierdzenie tego jest wypowiedź jednego z sąsiadów:

Wszyscy zakładają, że jest u boku Meghan, bo właśnie po raz drugi został ojcem.

Ponadto Meghan Markle miała wziąć udział w nagrywaniu koncertu Global Citizen VAX LIVE w Los Angeles. To wydarzenie przewidziane było na 2. maja. Jak się jednak okazało Meghan na nim się nie pojawiła.

Przypominamy, że Meghan chciała, podobnie, jak w przypadku Archiego urodzić drugie dziecko w domu. Niestety z pierwszym synem jej się to nie udało. Mamy nadzieję, że w przypadku drugiego dziecka będzie jej to dane. Nie milkną również spekulacje na temat imienia dla córeczki. Niektórzy obstawiają nawet, że będzie to Diana, na pamiątkę zmarłej matki księcia. W przypadku Archiego przewidywania nie spełniły się, bowiem książęca para postawiła na zupełnie inne imię.

Jak będzie teraz? Tego nie wiemy, mamy jednak nadzieję, że szybko się dowiemy, jak ma na imię drugie dziecko pary.

Źródło: New Idea

 

Źródło: New Idea

Komentarze

Komentarze