Meghan Markle nie mogła znieść pojednania między braćmi! Powody SZOKUJĄ!

Meghan Markle wpłynęła na zerwanie pojednania między księciem Harry’m a Williamem. Powód, dla którego to zrobiła zasmuca i szokuje. Czy naprawdę nie zależy jej na zgodzie w rodzinie królewskiej?

Burzliwe relacje

Między księciem Harry’m a Williamem trwa konflikt. Bracie ze sobą praktycznie nie rozmawiają. Kryzys między nimi pogłębił się po słynnym i zarazem kontrowersyjnym wywiadzie, którego Meghan Markle z mężem, udzielili Oprah Winfrey. Książę Harry publicznie zdradzał sekrety rodziny i wylewał żale przed kamerami, a książę William nie potrafił zrozumieć zachowania brata. Ostatnio jednak relacje między braćmi poprawiły się.

Facebook/Meghan, Duchess of Sussex

Rodzinny rozejm

Ponoć na polepszenie relacji między braćmi i zawarcie pewnego rozejmu, wpłynęła księżna Kate. To właśnie ona skłoniła braci do pogodzenia się i pełniła rolę mediatora. Przełom nastąpił na pogrzebie księcia Filipa. Wcześniej bracia przez rok ze sobą nie rozmawiali. Królewski ekspert komentował rolę księżnej Kate, powiedział:

Kate nie mówi wiele, ale ma coś co sprawia, że ludzie jej słuchają. Zwróciła tę umiejętność na Harry’ego i Williama podczas gdy rodzina zebrała się w Windsorze, by pożegnać księcia Filipa.

Ponoć księżna Kate bardzo przeżyła oskarżenia Sussexów w telewizyjnym wywiadzie. Mimo to postanowiła pogodzić braci.

Złość Meghan

Relacje były wciąż napięte między braćmi. Jednak można było zauważyć, że wszystko szło ku lepszemu. Królewski ekspert tak komentował tę sytuację:

Wyobrażam sobie, że Williamowi trudno jest uwierzyć, że sprawy będą miały się inaczej, gdy Harry wróci antykrólewskich wpływów Meghan w Kalifornii.

Ponoć ocieplenie braterskich relacji bardzo nie spodobało się Meghan i to wcale nie dlatego, że chce niezgody między braćmi. Powodem było cos zupełnie innego. Meghan była wściekła, że do zgody przyczyniła się księżna Kate.

Źródło: https://www.instagram.com/p/B4SuZJFpXAr/

Źródło: Jastrząb Post

Zdjęcia: Facebook/Meghan, Duchess of Sussex

Instagram/Meghan Markle

Komentarze

Komentarze