Meghan Markle WYJAWIŁA PRAWDĘ o swoim dziecku! Czuliśmy, że tak będzie…

Meghan Markle potwierdziła właśnie to, czego jak dotąd mogliśmy się tylko domyślać… Chodzi o kolor włosów jej synka – Archiego. Jak się okazuje, maluch zupełnie jak jego tata – Harry – jest uroczym rudzielcem!

Ciąża Meghan Markle

Odkąd Meghan Markle i książę Harry ogłosili, że zostaną już wkrótce rodzicami, zaczęło się pojawiać wiele spekulacji na temat ich nienarodzonego jeszcze dziecka. Ludzie próbowali odgadnąć jego płeć, faktyczny termin porodu a nawet kolor jego włosów. Meghan postanowiła właśnie przerwać milczenie i ujawniła, jaki faktycznie jest kolor włosów jej synka.

Blondyn, szatyn, brunet a może rudzielec?

Jak wszyscy wiemy, książę Harry ma rude włosy, a Meghan jest ognistą brunetką. Po kim odziedziczyło włosy ich dziecko? Odpowiedź na to pytanie poznaliśmy podczas ceremonii rozdania nagród „Wellchild Awards” w Londynie, podczas której Meghan rozmawiała z niektórymi krewnymi Harry’ego mieszkającymi w Liverpoolu.

Księżna dyskutowała m.in. z 50-letnią Angelą i jej 11-letnią córką Milly. Angela zapytała w pewnym momencie Meghan, „czy jej synek ma rude włosy”, a księżna odrzekła jej, że „tak”. Powiedziała, że ​​ma małe kępki rudych włosów i że jego brwi również są rude.

W sieci można znaleźć zdjęcia, na których widać wyraźnie, że Archie to wykapany tatuś!

Czytaj też: TO dzieje się ze zdrowiem księżnej Meghan! Fatalne informacje…

YouTube
YouTube
YouTube
YouTube

Źródło:

Zdjęcia: Instagram, YouTube

 

Komentarze

Komentarze