Meghan poznała właśnie WYNIKI BADAŃ! Jest z nią ŹLE…

Meghan poznała właśnie WYNIKI bardzo ważnych BADAŃ! Niestety, nie napawają one optymizmem…

Czarna owca rodziny królewskiej

Meghan Markle od samego początku jest uznawana za czarną owcę rodziny królewskiej. Nie tylko nie potrafi dostosować się do panującej we dworze etykiety, ale też ma dosyć pikantną przeszłość i jest rozwódką, co bardzo nie podoba się królowej. Czy może być jeszcze gorzej? Okazuje się, że tak.

Czytaj też: Meghan Markle już wie, gdzie URODZi drugie dziecko! Królowa Elżbieta JEST WŚCIEKŁA!

Bardzo ważne badania

Księżna poznała właśnie wyniki bardzo ważnych badań. Są to badania, które pokazują, kto jest najbardziej nielubianą osobą w całej rodzinie królewskiej. Jak się okazuje, mimo usilnych starań mających na celu naprawdę nadszarpniętego wizerunku księżnej, zdaniem mieszkańców Wielkiej Brytanii, nadal jest ona najbardziej nielubianą członkinią królewskiej rodziny. Jak wypadła w ostatnim rankingu popularności? Niestety, bardzo źle…

Na szczycie niechlubnego rankingu

Magazyn „Metro” przeprowadził wśród Brytyjczyków ankietę, która pokazała brutalną prawdę. Jak się okazuje, tylko 41 proc. badanych oceniło Meghan pozytywnie. 29 proc. ma o niej bardzo złe zdanie. W badaniu wzięło łącznie udział 1005 osób. Ankieta została również podzielona na kategorie wiekowe. Jak się okazuje, najbardziej pozytywnie (aż 67 proc.) Meghan jest odbierana w grupie wiekowej 18-24 lata.

Co sądzicie o wynikach tego zestawienia?

Źródło: Metro

Zdjęcie: Instagram

Komentarze

Komentarze