Mężczyzna znalazł na parkingu kilka tysięcy dolarów. Nie uwierzysz co zrobił!

Użytkownik Reddita o pseudonimie Sgarwo znalazł na parkingu sklepu Walmart cztery tysiące dolarów. Mimo iż mógł zatrzymać te pieniądze dla siebie, nie wahał się ani chwili i postanowił je zwrócić. Komu?

Zobaczył pod sklepem pieniądze

Autor wpisu powiedział, że kiedy zobaczył pieniądze, rozejrzał się, pochylił się po nie i je schował. Potem natychmiast pojechał do domu. Po drodze nieustannie spoglądał w lusterko wsteczne, ponieważ podejrzewał, że wszczęto za nim pościg, ale udało mu się spokojnie dojechać do domu.

Nie chciał zatrzymać pieniędzy

W domu nagle zdał sobie sprawę, że nie może zatrzymać pieniędzy dla siebie. Zadzwonił więc do sklepu i zapytał, czy ktoś zgłosił zaginięcie gotówki. Okazało się, że pieniądze zgubił starszy pan, który przyszedł do sklepu z wnuczką. Mężczyzna był bardzo zdenerwowany tym, co się stało.

„Zwróciłem pieniądze. Wszyscy byli bardzo zaskoczeni i powiedzieli, że będę błogosławiony za mój czyn. Ale tak na poważnie, co innego mogłem zrobić?” – zapytał autor postu.

Czytaj też: Pokazała ASTRONOMICZNY RACHUNEK ZA PORÓD. Kwota zwala z nóg!

W komentarzach do wpisu wielu internautów poparło mężczyznę i nazwało go dobrym człowiekiem. Wiele osób powiedziało, że zrobiliby na jego miejscu to samo.

„Ja również zwróciłbym te pieniądze, ponieważ w przeciwnym razie zostałbym pożarty przez poczucie winy” – powiedział Kgxo123.

„Byłbym szczęśliwy przez minutę, a potem zdałbym sobie sprawę, że nie mogę tak żyć, wiedząc, że ktoś jest zdenerwowany utratą czterech tysięcy dolarów” – dodał Halfarian.

A Wy jak byście zareagowali na miejscu Sgarwo?

Źródło: Reddit

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze

Komentarze