Mężczyźni o tych imionach nie pomogą ci w domu! Sprawdź, na kogo nie możesz liczyć!

Niektórzy mężczyźni mają dwie lewe ręce do prac domowych. Może to wynikać z ich lenistwa, braku umiejętności, ale też z imion, które noszą. Sprawdź, na kogo nie możesz liczyć w domu.

Jakub

Życie rodzinne może dla niego istnieć. Omija dom i obowiązki domowe szerokim łukiem. Nie jest domatorem, a raczej wolnym ptakiem, który zajmuje się tylko swoim życiem. Jeśli chciałabyś, żeby Jakub pomógł w domu, to srogo się zawiedziesz. Żaden z niego pomocnik.

Wojciech

Bywa ojcem i mężem, ale tylko i wyłącznie na pokaz. Szybko nudzi się rodziną i obowiązkami, które są z nią związane. Nie zależy mu na szczęściu bliskich. Dla niego liczy się opinia innych osób. Stara się zaimponować kolegom i walczy o ich uznanie. Rodzina może poczekać.

Jerzy

Uwielbia spędzać czas poza domem rodzinnym. Jest szczęśliwy, gdy czeka go weekend z kolegami. Męskie wypady to zdecydowanie jego świat. Partnerkę traktuje jak matkę, a dzieci jak przykry obowiązek. Nie za bardzo orientuje się, czym się zajmują i jak żyją jego bliscy.

Krzysztof

Nie lubi prac domowych. Uważa, że są ciekawsze zajęcia niż sprzątanie czy naprawa drobnych sprzętów. Nie ma do tego głowy. On stworzony jest do wyższych celów. Rodzina często mu w nich przeszkadza i wiecznie czegoś chce. Bywa zmęczony prośbami o pomoc w domu.

Źródło: Radio Zet

Zdjęcie: Pexels

Komentarze

Komentarze