Mężczyźni o tych imionach rozczarowują w sypialni !

Jeśli szukasz idealnego mężczyzny w każdej dziedzinie życia, to uważaj na panów o tych imionach. Oni potrafią rozczarować w sypialni. Brak im namiętności i polotu.

Maciej

Interesuje się sprawami miłosnymi i ma pokaźną wiedzę, ale tylko teoretyczną. Jednak na tym się niestety kończy. Brak mu wyczucia i polotu. Kobieta będzie rozczarowana jego postawą. Mężczyzna o tym imieniu jest bardzo skupiony na sobie. Zapomina, że jest z nim partnerka. To rozczarowuje kobietę i powoduje frustrację.

Wojciech

Rzadko bywa zadowolony z wyglądu swojego ciała. Posiada wiele kompleksów i na nich się za bardzo skupia. Nie potrafi się skupiać na przyjemności bo myśli tylko o swoich wadach. Jest bardzo wstydliwy. Gasi światło i nakrywa się kołdrą. Nie jest spontaniczny. Wszystko musi dokładnie przemyśleć i przeanalizować. To irytuje kobietę.

Filip

Ma o sobie wysokie mniemanie. Uważa, że na wszystkim się zna. W tym posiadł wszelkie tajemnice alkowy. Jednak panie są innego zdania. Z niesmakiem opuszczają progi jego sypialni. Nie lubi dbać o siebie ani o swoje otoczenie. Tego kobiety nie mogą już naprawdę zaakceptować. Jeśli nawet były zakochane, to po bliższym poznaniu, szybko mija im zauroczenie.

źródło: radiozet.pl

zdjęcie: pexels.pl

Komentarze

Komentarze