Mężczyźni o tych imionach są najlepszymi mężami !

Dobry mąż to prawdziwy skarb. Czasem wystarczy poznać znaczenie imienia, żeby wiedzieć czy dany mężczyzna sprawdzi się w roli męża czy niestety sobie nie poradzi.

Artu

To mężczyzna łagodny, ugodowy i nieśmiały. Jednak nocą jego nieśmiałość znika. Kobieta poczuje się przy nim szczęśliwa bo potrafi okazywać miłość, jest czuły i odpowiedzialny. Dla bliskich skoczy w przysłowiowy ogień.

Jacek

Uwodzi wiele kobiet. Jeśli jednak pozna tę jedyną to wszystko się zmienia w mgnieniu oka. Świata nie widzi poza wybranką. Jest wierny, kochający i bardzo oddany. Bardzo kocha swoją rodzinę. Małżeństwo łagodzi jego uwodzicielski temperament.

Adam

To idealny mąż i ojciec. Swoim bliskim zapewnia to, co najlepsze. Rodzina jest dla niego najważniejsza. Jest tradycjonalistą i czasem chce rządzić w małżeństwie. Jednak łatwo go namówić do pójścia na kompromis.

Krzysztof

Ma cechy idealnego męża. Jest czuły, odpowiedzialny i stanowczy. Potrzebuje pełnego zaufania w związku, wtedy dla bliskich zrobi wszystko. Potrafi zadbać o przyszłość rodziny i się o nich zatroszczyć.

Radosław

Ceni sobie niezależność, ale gdy zakłada rodzinę to jego przestrzenią staje się rodzina. Jest troskliwy i walczy o dobro bliskich. To bardzo uczciwy i wierny mężczyzna, żona i dzieci zawsze mogą na niego liczyć.

Dominik

Wspaniały towarzysz życia, który jest wyrozumiały, rozsądny i kochający. Nie brakuje mu też spontaniczności i fantazji. To wierny mąż i opiekuńczy ojciec. Dzieci są jego oczkiem w głowie a żona to najważniejsza kobieta pod słońcem.

źródło: pomorska.pl

zdjęcie: pexels.com

Komentarze

Komentarze