Mężczyźni o tych imionach uczucia kobiet mają za nic !

Są niestety mężczyźni, którzy mamią kobiety pustymi obietnicami. Nie można polegać na nich i na tym, co mówią. Sprawdź, na panów o jakich imionach lepiej uważać.

Wiktor

Wydaje mu się, że kocha. Jednak przychodzi taki dzień, że diametralnie zmienia zdanie. Miłość pryska,a on razem z nią. Potrafi zniknąć bez słowa. Uważa, że nie ma obowiązku tłumaczyć się z tego co czuje. Być może popełnił bład i nie chce w to brnąć. Tak naprawdę jest samotnikiem, który ceni własne towarzystwo i kocha wolność.

Bartosz

Uwielbia zdobywać kobiety. Jeśli już zdobędzie serce swojej wybranki, zaczyna się nudzić. A tego znieść nie może. Szuka w związku adrenaliny i gorących uczuć. Nuda jest nie dla niego. Dlatego potrafi szybko zmienić obiekt swoich uczuć. Jest niestały w swoich wyborach.

Juliusz

Pragnie prawdziwej miłości. Boi się, że ominie go uczucie. Albo, że on je przegapi. A na to nie może sobie pozwolić. Jeśli w związku zaczynają się pojawiać pierwsze problemy, bierze nogi za pas. Nie ma nerwów do zmartwień. Chce zabawy a nie problemów.

Dominik

Na początku bardzo się stara. Spełnia wszystkie zachcianki ukochanej. Bywa nawet w tym irytujący. Jednak z upływem czasu, czuje się coraz pewniej. Nie chce mu się już starać. Męczy go zabieganie o kobiet. Zaczyna się wycofywać. Znajduje różne wymówki, aż pewnego dnia znika. Zostawia ukochaną ze złamanym sercem i bez słowa wyjaśnienia.

źródło: radiozet.pl

zdjęcie: pexels.com

 

Komentarze

Komentarze