Mężczyźni spod tych znaków zodiaku porzucają kobiety bez słowa !

Są mężczyźni, którzy nie potrafią rozstać się jak należy. Zamiast wyjaśnić dlaczego przestali darzyć swoją wybrankę uczuciem, wolą zniknąć bez słowa. Ulatniają się jak kamfora. Uważaj na panów spod tych znaków zodiaku.

Po pierwsze nie ranić

Rozstanie dla obu stron jest bolesnym przeżyciem. Najlepiej byłoby zaoszczędzić sobie cierpienia lub ograniczyć je do minimum. Zazwyczaj dwie strony do tego dążą. Chcą rozstać się z szacunkiem i z godnością. Jednak są też panowie, którzy słyną z bezwzględności w tej kwestii. Porzucają kobiety nagle, bez słowa i po prostu znikają.

Bliźnięta

Bardzo łatwo się nudzą. Są zmienni i humorzaści. Nie dotrzymują słowa i nie można niestety na nich polegać. Jeśli coś ci obiecają, mogą za chwilę o tym zapomnieć. Bądź pewna, że zostawią cię bez słowa. Przestaną odbierać telefony i będą uważać, że sprawa została zamknięta. Brak im empatii.

Waga

Mężczyzna spod znaku Wagi często się waha. Jest niestały i niezdecydowany. Bywa też romantykiem, który szybko się zakochuje. Wówczas idealizuje obiekt swoich westchnień. Jednak również szybko dostrzega wady swojej ukochanej. Nagle przestaje być nią zainteresowany. Szybko znajduje sobie nową wybrankę. Uważaj na takiego mężczyznę bo tylko złamie ci serce.

Strzelec

Dla niego miłość to zabawa. Jeśli zaczynasz podchodzić poważnie do jego wyznań, to on szybko weźmie nogi za pas. Nie chce poważnej relacji, związku i deklaracji. Potrafi uciec sprzed ołtarza, nie licząc się z nikim i z niczym. Jest lekkoduchem, który kocha siebie i zabawę. Dla swojego dobra unikaj takiego człowieka.

źródło: radiozet.pl

zdjęcie: pexels.com

Komentarze

Komentarze