Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są kiepskimi ojcami.

Wiele z naszych cech osobowości czy zachowań determinuje data urodzenia a tym samym znak zodiaku, pod którym przyszliśmy na świat. Sprawdź, który znak nie rokuje dobrze na bycie ojcem. Ci panowie mogą sobie nie poradzić z wychowaniem pociech.

Najlepsi ojcowi

Uważa się, że panowie, którzy są spod znaku Lwy, Panny czy Byka znakomicie poradzą sobie z ojcostwem. Lubią kontakt z dziećmi i wspólnie spędzony czas. Maja też odpowiednie podejście do tematu wychowanie,ale są też tacy, którzy niekoniecznie będą dobrymi ojcami.

Problem z wychowaniem dzieci

Niektórzy mężczyźni nie czują się dobrze w roli ojców. Bywają chłodni, zdystansowani i jednocześnie bardzo wymagający. Nie spełniają się w życiu rodzinnym. Tacy ojcowie nie dostrzegają problemów w domu, nie chcą brać czynnego udziału w życiu rodziny. Najchętniej mamie przekazują opiekę nad pociechami.

Strzelec

Przez całe życie czuje się jak dziecko. Jest zwykle osobą nieodpowiedzialną, która wybiera zabawę a nie życie rodzinne. Nie potrafią dać rodzinie poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji.

Bliźnięta

To surowy i wymagający ojciec. Ma problem z okazywaniem uczuć i nie interesuje się sprawami swoich dzieci. Zazwyczaj trzyma się od nich z daleka. Nie chce słuchać zwierzeń i dawać rad. Ma zdecydowanie ważniejsze sprawy na głowie.

Skorpion

Lubi wszystko kontrolować. Wtrąca się we wszystkie sprawy swoich dzieci. Bardzo lubi krytykować i wytykać błędy. Jest wymagający i surowy. Często dąży do kłótni i lubi stawiać na swoim

Ryby

To ojciec roztrzepany i z głową w chmurach. Jest chaotyczny i zapominalski. Czasem zapomina, że ma rodzinę. Sam wymaga opieki. W razie kłopotów staje z boku i bezradnie się przyglada.

źródło: radiozet.pl

zdjęcie: pexels.com

Komentarze

Komentarze