Miała urodzić DZIESIĘCIORACZKI! Trafiła do szpitala psychiatrycznego!

37-letnia mieszkanka RPA przekonywała wszystkich dookoła, że jest w ciąży mnogiej. Gosiame ponoć oczekiwała na narodziny dziesięcioraczków. Jednak do szczęśliwego rozwiązania nie doszło. Kobieta zniknęła bez śladu. Gdy ją namierzono, trafiła do kliniki psychiatrycznej.

Ciąża, której nie było

Narodziny dziesięciorga maluszków z jednej ciąży miały być pobiciem Rekordu Guinessa. Gosiame Thamare Sithole przekonywała swojego męża, że wkrótce zostanie ojcem dziesięciorga pociech. Para ma już dwoje dzieci. Gosiame oprócz swojego męża, oszukała też dziennikarza, który informację o mnogiej ciąży przekazał dalej w świat. Chciała też zarobić na domniemanej ciąży. Ponoć zbierała od ludzi datki na maluszki i przyjmowała prezenty. Do tej pory największą liczbą dzieci, które urodziły się z jednej ciąży było dziewięć noworodków. Maluchy przyszły na świat w Maroko.

Gdzie są dzieci?

Mąż Gosiame z niecierpliwością oczekiwał na narodziny dziesięciorga pociech. Jednak w dzień porodu okazało się, że mężczyzna nie może zobaczyć noworodków. Twierdził, że lekarze obawiają się o zdrowie dzieci i nie chcą go na razie do nich wpuścić. Jego żona była jedyną żywicielką rodziny i jej historia wstrząsnęła opinią publiczną. Ludzie postanowili pomóc kobiecie. wysyłali jej pieniądze podczas ciąży. Jednak już wkrótce okazało się, że ciązy nie było i żadne dzieci nie przyszły na świat.

Tajny poród?

Obawy męża wzbudził fakt, że jego żona nie chciała mu powiedzieć konkretnie, w którym szpitalu rodzi. Mieszkaniec RPA sprawdził wszystkie szpitale w mieście i żadna placówka nie potwierdziła narodzin dziesięcioraczków. Natomiast jego żona przepadła. Kontakt z nią się urwał. Mąż był już pewien, że kobieta wszystko zmyśliła. Zaapelował do darczyńców, by nie wpłacali jej żądnych pieniędzy.

Twitter/ Voice of the Cape

Szpital psychiatryczny

Kobieta wciąż wierzy, że do porodu doszło i że urodziła dziesięcioro dzieci. Trafiła do szpitala psychiatrycznego w Johannesburgu. Została w placówce umieszczona wbrew swojej woli. Dziennikarz, który przekazał światu nowinę o ciąży mnogiej, przeprosił za to, że należycie nie zweryfikował informacji. Tym samym oznacza to, że dziewięcioraczki urodzone w Maroko w maju są największą liczbą dzieci, które przyszły na świat z jednej ciąży.

Źródło: mamadu

Zdjęcia: Twitter/Voice of the Cape

Komentarze

Komentarze