Michał Wiśniewski będzie miał jeszcze TROJE DZIECI! Mówi też o ADOPCJI!

Michał Wiśniewski m pięcioro dzieci i wychowuje czworo dzieci swojej żony. Gwiazdor ujawnia, że chciałby mieć jeszcze troje dzieci. Wspomina też o adopcji.

Wszystkie dzieci Michała

Michał Wiśniewski jest ojcem pięciorga dzieci, które mają bardzo oryginalne imiona. W kolejnością są to dzieci z małżeństwa z Mandaryną: Xavier i Fabienne. Z małżeństwa z Anną Świątczak Michał Wiśniewski ma córkę Etiennette i Vvienne. Natomiast z małżeństwa z zoną Polą gwiazdor ma synka Falco Amadeusza. Obecna żona Michała Wiśniewskiego ma czworo dzieci z poprzednich związków. Muzyk przyznaje, że zdarzało mu się słyszeć wiele obraźliwych uwag ze względu na dzieci. Gwiazdor powiedział w rozmowie z portalem’ Dzień dobry TVN’:

Każda łatka 'narkomana’ czy 'hazardzisty’ mnie boli. Bo ja mam wspaniałe dzieci, które zawsze były efektem miłości. I to mnie najbardziej denerwuje

Rodzina się powiększy?

Michał Wiśniewski z rozbrajająca szczerością mówi o planach na przyszłości. Ujawnia, że jego rodzina może się jeszcze powiększyć:

Zawsze chciałem mieć piątkę dzieci, ale mógłbym mieć też ósemkę!

Wiśniewski stwierdził, że myślał tez o adopcji, ale z powodu skomplikowanej sytuacji materialnej nie jest to takie łatwe. Powiedział:

Gdyby nie moja sytuacja w swoim czasie, pewnie adoptowałbym dwójkę

Michał i Pola będą starać się o kolejne pociechy. N razie jednak chcą odnowić sakrament małżeństwa. Na 5. urodziny muzyka chcą urządzić też wesele, którego jeszcze dotychczas nie wyprawili.

Źródło: DDTVN

Zdjęcie: Facebook/

Komentarze

Komentarze