Michał Wiśniewski ma gest ! Sprezentował synowi auto. Xavier właśnie zadał egzamin na prawo jazdy.

Zaledwie tydzień temu, syn Michała Wiśniewskiego pomyślnie zdał egzamin na prawo jazdy. Popularny ojciec długo nie czekał i dał mu wymarzone auto.

Świeży kierowca

Xawier zdał egzamin za drugim podejściem. Był to dla niego stresujący czas, jednak teraz może cieszyć się nie tylko pomyślnym wynikiem egzaminu, ale też autem, które dostał od ojca. Michał Wiśniewski sprezentował Xavierowi 16-letnią Mazdę. Auto pieszczotliwie jest nazywane „ Czarną Strzałą”. Nie jest to co prawda nowe auto z salonu, ale wysłużony model, na którym młody kierowca będzie zdobywał doświadczenie.

Nowy osprzęt

16-letni samochód został dodatkowo wyposażony w kołpaki za 49 złotych i nową „gałkę”skrzyni biegów. Auto ma częstochowską rejestrację. Wiśniewski podrasowanym zdjęciami „Czarnej Strzały” chwalił się w mediach społecznościowych.

Wspomnienia ojca

Chwila przekazania synowi auta, stała się okazją do motoryzacyjnych wspomnień. Michał Wiśniewski wrócił do czasów, gdy też cieszył się ze swojego pierwszego pojazdu :

Mój pierwszy samochód to była ledwo trzymająca się kupy Skoda 100. Nomen omen- czerwona . Niestety wpuściłem za kółko kolegę, który na pierwszym skrzyżowaniu wjechał na czerwonym świetle i samochód poszedł do kasacji, ale na szczęście nikomu nic się nie stało”.

Oby Xavier był rozważnym kierowcą i bezpiecznie jeździł „Czarną Strzałą” po polskich drogach.

źródło: plotek.pl

zdjęcie: Michał Wiśniewski/Facebook

Komentarze

Komentarze