Michał Wiśniewski świętuje 21 lat farbowania włosów na ognistą czerwień!

Czerwonowłosy gwiazdor podzielił się z zaniepokojonymi fanami informacją jak jego włosy przetrwały ponad dwie dekady intensywnego farbowania czupryny.

Czerwień górą

Michał Wiśniewski słynie ze swojej ognistej czupryny. Od lat wierny jest mocnemu wizerunkowi scenicznemu. Zmienia żony, ale nie kolor włosów. Czerwonemu odcieniowi wierny jest od 21 lat. Chyba już nikt nie wyobraża sobie piosenkarza w innym wydaniu.

Ciekawość fanów

Nawet podczas pandemii koronawirusa, kiedy salony fryzjerskie nie działają, Michał Wiśniewski starannie dba o kolor włosów. Nie dopuszcza do powstania odrostów. Jego fani byli bardzo ciekawi, jak to jest, że długoletnie, intensywne farbowanie włosów na ognisty kolor, nie zniszczyło włosów gwiazdora. Ich ulubieniec postanowił zaspokoić ciekawość fanów. Piosenkarz zamieścił w swoich mediach społecznościowych zdjęcia z farbowania włosów. Fotografie pochodzą z Londynu i widać na nich jak córka nakłada farbę na głowę znanego taty. Tak wyjaśnia tajemnicę swojej czupryny:

Jak widać, cztery lata temu w Londynie moim osobistym fryzjerem była Fabienne. Często dostaję pytania jak to możliwe, że Twoje włosy wytrzymały 21 lat farbowania włosów. Może raz na zawsze: Używam Tonera a nie farby- Fire&Poppy Red.

48-letni piosenkarz ma nadzieję, że jego wyjaśnienia raz na zawsze ucięły dyskusję i pytania o farbowanie włosów. Czy wyobrażacie sobie Michała Wiśniewskiego w innym, może naturalnym, kolorze ?

źródło: pudelek.pl

zdjęcie: Michał Wiśniewski/Instagram

Komentarze

Komentarze