Michał Wiśniewski ze wszystkimi dziećmi przy wigilijnym stole! Ledwo się zmieścili!

Michał Wiśniewski pochwalił się zdjęciem z rodzinnej Wigilii. Muzyk zasiadł do kolacji wigilijnej ze wszystkim swoimi pociechami. Zobaczcie tę niezłą gromadkę!

Rodzinne spotkanie

Michał Wiśniewski do kolacji wigilijnej zasiadł ze wszystkimi swoimi dziećmi. Piosenkarz utrzymuje bardzo dobre relacje zarówno z dziećmi, jak i z ich mamami. Przy jednym wielkim stole z Michałem Wiśniewskim świętowały dziećmi ze związku z Mandaryną: Fabienne i Xavier, ze związku z Anną Świątczak: Etiennette i Vivienne, a z piątą żoną Polą Wiśniewską: synek Falco.

Facebook/ Michał Wiśniewski

Co za Wigilia!

Michał Wiśniewski pochwalił się zdjęciem, na którym widać, że gromadka dzieci ledwo się mieści przy długim stole. Spotkanie świąteczne było wyjątkowo tłoczne. Oprócz dzieci Michała Wiśniewskiego ze wszystkich małżeństw przy stole siedzi jego obecna żona Pola i mama Grażyna. Starszy syn muzyka- Xavier zasiadł do rodzinnej kolacji razem ze swoją dziewczyną. Michał Wiśniewski był bardzo szczęśliwy, że udało mu się zgromadzić wszystkie swoje pociechy w Wigilię. To wyjątkowy rodzinny i radosny czas. Dzięki swoim dzieciom muzyk jeszcze bardziej docenia ten świąteczny czas. Mimo, że małżeństwa Wiśniewskiego przeszły już do historii to artysta potrafi dobrze dogadywać się ze swoimi były mi żonami. To ma dobry wpływ na ich dzieci.

Co z wnukami?

Michał Wiśniewski cieszył się, że wszyscy razem mogli cieszyć się Bożym Narodzeniem. Muzyk podkreślił, że łączą go z dziećmi wyjątkowe i ciepłe relacje. Zastanawiał się nawet co to będzie, gdy pojawią się wnuki. Taka rodzinna Wigilia przy wspólnym stole to dopiero będzie wyzwanie. Jedno jest pewne- na pewno będzie rodzinnie i bardzo wesoło.

Źródło: Facebook/ Michał Wiśniewski

Zdjęcia: Facebook/ Michał Wiśniewski

Instagram/ Michał Wiśniewski

 

Komentarze

Komentarze