Dziecko i Figura

Ciąża

Michelle Obama opowiedziała o STRACIE DZIECKA! Szczere wyznanie żony byłego PREZYDENTA!

Michelle Obama, Barack Obama, Michelle Obama o in vitro

Michelle Obama jest znana głównie z roli pierwszej damy Stanów Zjednoczonych w latach 2009-2017. Prywatnie- żona byłego prezydenta USA Baracka Obamy, mama dwóch córek: Sashy i Malii. Z wykształcenia jest prawniczką.

Dziś do amerykańskich księgarni trafiła autobiografia Michelle pt. „Becoming”. W swojej książce postanowiła opowiedzieć o swoich wspomnieniach związanych z dzieciństwem, dorastaniem, a także czasach, w których studiowała. Obama opowiedziała również o swoich największych sekretach życiowych- utracie dziecka oraz metodzie in vitro, dzięki której Michelle, może cieszyć się macierzyństwem. Autobiografia składa się 426 stron. Polska premiera książki planowana jest na 13 lutego 2019 roku.

Żona byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych postanowiła podzielić się wspomnieniami i odczuciami, które towarzyszyły jej tuż po stracie dziecka. Wzięła udział w szczerej rozmowie z dziennikarzami „Good Morning America”.

„Miałam takie poczucie, jakbym zawiodła, bo nie zdawałam sobie spawy z tego, jak powszechne były w tamtym czasie poronienia, bo nikt o tym nie mówił. Zostawałyśmy same ze swoim bólem i przekonaniem, że w jakimś stopniu jesteśmy zepsute(…)Uważam, że to najgorsza rzecz, jaką kobiety robią sobie nawzajem – nie dzielą się prawdą na temat swoich ciał i tego, jak działają i nie działają(…)Gdy miałam 34-35 lat zdałam sobie sprawę, że musimy zdecydować się na in vitro”- powiedziała Michelle Obama.

Zobacz też: Straciła DZIECKO i jeździ na WÓZKU INWALIDZKIM. WYSTARCZYŁ jeden GŁUPI BŁĄD

Źródło: gala.pl

Źródło zdjecia: Instagram @michelleobama

 

  
Wyżej