MIESIĄC, w którym rodzą się najwięksi SZCZĘŚCIARZE. Sprawdź, czy do nich należysz

Okazuje się, że miesiąc, w którym przyszliśmy na świat, ma wpływ na nasze życie i cechy charakteru. Jak informują naukowcy, osoby, które urodziły się w lutym, to najwięksi szczęściarze. Jakie inne zalety przypisuje się ludziom, którzy obchodzą urodziny w tym miesiącu?

W lutym rodzi się mniej dzieci niż w pozostałych miesiącach. To wynik tego, że jest on krótszy niż np. sierpień czy grudzień. Jest to jeden z czynników, ze względu na który określa się je mianem wyjątkowych. Dotyczy to zwłaszcza tych dzieci, które przyszły na świat 29 lutego (szanse na to, że ktoś urodzi się tego dnia wynoszą 0,068%).

Dzieci urodzone w lutym to zodiakalne Wodniki. Osoby spod tego znaku mają większe szanse na sławę niż pozostałe. Dowodem na to jest badanie naukowców, które zostało opublikowane w Journal of Social Sciences.

Badacze wykazali, że najwięcej znanych osób z różnych dziedzin życia, które odniosły sukces, to właśnie te spod znaku Wodnika. Przykład? Cristiano Ronaldo, Jennifer Aniston, Michael Jordan. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że Wodniki zrobią karierę w show-biznesie.

Osoby urodzone w lutym mają bardziej rozwiniętą prawą półkulę mózgową. W związku z tym są kreatywne, mają zmysł artystyczny. Tak podaje m.in. Biuro Statystyki Narodowej w Wielkiej Brytanii.

Ponadto jako małe dzieci nie sprawiają problemów wychowawczych. Nie miewają humorów, niełatwo wpadają w gniew i dają mu upust. Raczej mają pogodne usposobienie i są grzeczne. To spostrzeżenie węgierskich naukowców.

Drodzy Rodzice, w jakim miesiącu przyszły na świat Wasze dzieci?

Zobacz też: Produkty, od których możesz być UZALEŻNIONY z powodu ZNAKU ZODIAKU

Źródło: purewow.com
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Komentarze

Komentarze