MIESIĄC MIODOWY tej pary zamienił się w KOSZMAR! W tym samym hotelu zmarło troje turystów

Co roku miejsce to odwiedza niemal siedem milionów turystów. Ostatnie jednak doniesienia medialne nie stanowią dobrej reklamy dla kurortów znajdujących się na tej wyspie.

Skylar Martin i jej mąż Derek zatrzymali się w ośrodku Hard Rock Hotel & Casino na Dominikanie, aby spędzić swoją wymarzoną podróż poślubną. Para Amerykanów miała wykupioną ofertę all inclusive, a zjedzone dania spowodowały, że wycieczka przemieniła się w koszmar.

 

Turystka twierdzi, że były to „ekstremalne wymioty”  trwające z przerwami około 6 godzin i towarzyszyła im gorączka. Kobieta na przemian traciła i odzyskiwala przytomność. W tamtejszym szpitalu do którego trafiła powiedziano, że moglo dojść do bakteryjnej infekcji krwi.

Małżeństwo postanowiło przerwać swój wypoczynek i wrócic do Stanów Zjednoczonych. Biuro podróży zwróciło im koszty leczenia, podróży do szpitala i kupna nowych biletów lotniczych.

 

ZOBACZ TEŻ:To patent na brązową i zdrową opaleniznę! Opala na BRĄZ JAK SZALONY

 

W tym samym hotelu zmarło już wcześniej troje turystów. Jak wykazała sekcja zwłok przyczyną śmierci tych osób była niewydolność oddechowa i obrzęk płuc. Sprawą zajęło się FBI w celu ustalenia okoliczności tajemniczych zgonów.

 

Żródło:turystykawp/ pixabay

Komentarze

Komentarze