Dziecko i Figura

Główna

Minęły 4 dni od porodu, a Joanna Krupa JUŻ TO ZROBIŁA! Co?

zrobiła

Joanna Krupa dopiero co urodziła swoje pierwsze dziecko, a już to zrobiła… Co takiego?

Gwiazdorski poród

W sobotę Joanna Krupa urodziła w słynnym szpitalu Cedars-Sinai w Los Angeles córeczkę, która otrzymała imiona Asha-Leigh Presley. Poród był bardzo wyczerpujący i podobno trwał dobę! Modelka nie była jednak podczas niego zupełnie sama. Przez cały czas czuwały przy niej jej mama i rodzona siostra.

Nieoceniona pomoc pielęgniarki

To pierwsze dziecko Joanny, więc gwiazda dopiero debiutuje w roli mamy i wielu rzeczy musi się jeszcze nauczyć. Na szczęście modelka postanowiła wesprzeć się pomocą profesjonalistów i zaledwie 4 dni po porodzie zatrudniła wykwalifikowaną pielęgniarkę do pomocy nad dzieckiem.

Czytaj też: Joanna Krupa URODZIŁA! Mamy zdjęcia dziecka!

zrobiła

Instagram

Wprowadziła się już do willi

Do luksusowej willi Krupy w Los Angeles wprowadziła się właśnie pielęgniarka, która będzie ją wspierać w opiece nad jej małą córeczką. Asia już podczas ciąży mówiła, że nie wyklucza zatrudnienia pomocy w domu, kiedy wróci już ze szpitala z małą Ashą-Leigh. I tak też zrobiła!

Modelce na pewno będzie łatwiej opiekować się małą wiedząc, że znajduje się pod bacznym okiem pielęgniarki. Nie każdy może sobie jednak pozwolić na taki luksus.

Chwalicie jej decyzję czy może uważacie, że to zwykły snobizm?

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram


  
Wyżej