Młodsza córeczka Kasi Tusk W SZPITALU! „Najgorsze już za nami!”

Kasia Tusk podzieliła się smutnymi i trudnymi przeżyciami, które spotkały ją i jej bliskich na koniec roku. Kilkumiesięczna córeczka celebrytka trafiła do szpitala w Gdańsku.

Choroba maleństwa

W najnowszym wpisie na blogu makelifeeasier.pl Kasia Tusk opisała trudne chwile, z jakimi przyszło jej się mierzyć po Świętach Bożego Narodzenia. Kilkumiesięczna córeczka celebrytki i Stanisława Cudnego trafiła do gdańskiego szpitala. Kasia Tusk pisała na blogu:

Nie o takiej końcówce świąt marzyliśmy. Spędzimy tu na pewno trochę czasu, ale w porównaniu do strachu, który przeżyłam, długi pobyt w szpitalu jest jak pstryczek w nos.

Córka Donalda Tuska podziękowała też personelowi. Napisała:

Trafiłyśmy pod najlepszą możliwą opiekę. Personel Szpitala Polanki to dziś dla mnie prawdziwi bohaterowie.

Ratunek w poezji

Katarzyna Tusk napisała, że zmagała się z bardzo trudnymi chwilami. Ratunkiem dla jej skołatanych nerwów okazała się poezja. Wyjaśniała:

Podobno poezja dobra na wszystko. Po kilku bardzo nerwowych dniach w szpitalu, upomniałam się o stosik książek, które pozwalają mi wypełnić długie godziny oczekiwań na wyniki córeczki.

Na końcu pojawił się optymistyczny sygnał. Kasia Tusk napisała:

Spróbuję napisać Wam coś więcej, gdy tylko burza emocji opadnie. Ten miesiąc kończy się zupełnie inaczej niż planowałam, ale bywa i tak. Mam świadomość, że mógł skończyć się o wiele, wiele gorzej i to podnosi mnie na duchu.

Źródło: makelifeeasier.pl

Zdjęcie: Facebook/Makelifeeasier.pl

Komentarze

Komentarze