Monika już nie Zamachowska szuka nowego partnera! Ale ma wymagania!

Dziennikarka zakończyła związek ze Zbigniewem Zamachowskim. Para wciąż formalnie jest małżeństwem, ale Monika otworzyła się już na nową miłość. Ma jasno sprecyzowane wymagania co do nowego partnera. Czy w końcu znajdzie odpowiedniego kandydata ?

Siedem lat małżeństwa

Monika i Zbigniew stanęli na ślubnym kobiercu w 2014 roku. Na pierwszy rzut oka wydawało się, że są idealnie dobrani. To dla Moniki, Zbigniew Zamachowski zostawił swoją żonę Aleksandrę Justę i czworo dzieci. Związek dziennikarki i aktora od początku budził wiele kontrowersji. Jednak przez lata żyli ze sobą w zgodzie. Niestety pandemia spowodował kryzys w ich małżeństwie. Problemy zawodowe Zbigniewa, oddalanie się obojga od siebie i fascynacja Gabrielą Muskałą, spowodowały, że Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z mieszkania żony Moniki.

Nowy rozdział

Dziennikarka przeżyła rozstanie z mężem. Miała cichą nadzieję, że ten do niej wróci. Jednak tak się nie stało. Aktor wybrał na nowa towarzyszkę życia aktorkę Gabrielę Muskałę. Zaiskrzyło między nimi podczas prób do spektaklu, przy którym pracowali. Monika mimo zapewnień, że nadal chce nosić nazwisko męża, wycofała się z tej deklaracji. Ostatnio w jednym z programów telewizyjnych została przedstawiona pod nazwiskiem Richardson.

Wymarzony partnera

Monika Richardson jasno precyzuje wymagania wobec potencjalnego, nowego partnera. Nie ukrywa, że chce jeszcze sobie ułożyć życie. W wywiadzie dla tygodnika Wprost mówiła:

Takiego, którego zna swoją wartość, który nie ma problemu ani ze swoją duchowością, ani seksualnością, ani ze sferą zawodową. Kogoś kto umie rozmawiać o najtrudniejszych sprawach tak, żeby nie ranić ”

Czy dziennikarka znajdzie odpowiedniego partnera na dobre i na złe ? Przynajmniej wie, jakich cech u potencjalnego wybranka oczekuje.

źródło: jastrzabpost.pl

zdjęcie: Monika Zamachowska/Facebook

Komentarze

Komentarze