Monika Mrozowska opublikowała zdjęcie BEZ STANIKA! „Przepraszać nie będę!”

Monika Mrozowska wypoczywa w słonecznej Hiszpanii. Widać, że aktorka czuje się w niej, jak ryba w wodzie. Do tego stopnia, że postanowiła zrobić sobie sesję bez stanika!

Kim jest Monika Mrozowska?

Monika Mrozowska urodziła się 14 maja 1980 roku w Warszawie. W dzieciństwie przez siedem lat śpiewała w zespole dziecięcym Fasolki. Ukończyła studium ceramiki oraz studia pedagogiczne. Największą sławę przyniosła jej gra w popularnych serialach, takich jak: „Rodzina zastępcza”, „Hotel 52” czy „Przyjaciółki”.

Czytaj też: Anja Rubik pozuje TOPLESS na plaży! W tle SKANDAL!

stanika
IG

Wypoczywa w Hiszpanii

Monika wybrała się na urlop do Hiszpanii, a konkretnie do miasta Tarifa. Tarifa to miasto w południowej Hiszpanii, położone na Costa de la Luz, w Andaluzji. Na Instagramie Mrozowskiej pojawiło się seksowne zdjęcie, na którym widzimy, jak aktorka biegnie topless do morza.

„Tarifa 💙Kocham!!!! A jeśli kogoś gorszą gołe plecy, to niestety przepraszać nie będę 😁 Wiem, że za kilka miesięcy, gdy perspektywa i aura się zmieni, wspomnienie tych kilku dni na tej plaży będzie ratować mi życie 😁!” – napisała pod fotografią.

stanika
IG

Co na to fani?

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów aktorki, którzy nie kryli zachwytu nad jej zgrabnym i ponętnym ciałem.

„Jesteś NIEMOŻLIWA! 😘 Uwielbiam Cię za tą spontaniczność a Twoje posty dodają mi siły 💚🌷”.

„Co to za radosny półgolas 😁😁😁👌❤”.

„Nikogo nie gorszą gołe plecy, ale czemu nie przód 😃👏” – pisali pod zdjęciem.

Musimy przyznać, że aktorka prezentuje się naprawdę świetnie jak na swój wiek. W maju Monika skończyła 40 lat.

Piękna?

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze