Monika Mrozowska W OGNIU KRYTYKI! „Tak to jest KAŻDE dziecko Z INNYM!”. Co ona na to?

Monika Mrozowska chętnie pozuje z dziećmi na swoim profilu społecznościowym. Nie ukrywa, jak inne celebrytki ich wizerunków. Ostatnio również pochwaliła się fotografią, na której znajduje się wraz z czwórką dzieci, co wzbudziło małe poruszenie wśród komentujących jej post.

Monika Mrozowska, to celebrytka znana przede wszystkim jako Majka z serialu „Rodzina zastępcza”. Potem też ją można było oglądać na szklanym ekranie, gdzie występowała zazwyczaj w rolki ekspertki kulinarnej. Przełożyło się to również na wydanie kilku książek. Gwiazda mimo tego, że obecnie rzadko spotyka się ją w telewizji, to jednak nie daje o sobie zapomnieć. Bowiem jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie chętnie zamieszcza zdjęcia z dziećmi.

Ostatnio także zamieściła fotografię z czwórką swoich pociech. Na zdjęciu znalazł się również nowo narodzony maluch, który przyszedł na świat na początku tego roku. Wszyscy na zdjęciu wyglądają na bardzo zadowolonych, o czym świadczą roześmiane twarze: Moniki i jej trójki starszych dzieci. Pod postem zamieściła wzruszający wpis:

Tydzień bez dziewczyn i ponad dwa tygodnie bez Józka … Czy ja tęsknie za nimi? No jasne, że tak ! Ale wiem, że każda ze stron potrzebuje tej swobody. Ja żeby odpocząć ( z jednym dzieckiem to prawie wakacje 😂😂😂) a oni, żeby poczuć, że nie są przy mnie „uwiązani”, ale…. że mają ciepły dom, do którego fajnie się wraca… Wiem, że to zaprocentuje na przyszłość 💪 Da im siłę i odwagę do podejmowania rozmaitych wyzwań. Bo będą czuli, nawet będąc na innym kontynencie, że w razie potrzeby JESTEM 💜 W poniedziałek czeka na nas piękna, wspólna, rodzinna przygoda 😎 Nie będę zdradzać nic więcej, bo chciałbym Wam zrobić niespodziankę 😉 Razem z tą czwórką ze zdjęcia. Kocham ich najmocniej na świecie. Nawet gdy ten świat i tysiące kilometrów dzielą nas od siebie…

Obserwujący jej profil w większości chętnie dodawali jej otuchy oraz wspierali. Jednak jeden „fan” wyraził dość dobitnie zdanie na temat ojcostwa jej dzieci:

Tak to jest jak każde z innym, a dzieci nigdy nie będą miały prawdziwej rodziny…

Aktorka szybko odpowiedziała na komentarz:

Prawdziwa rodzina to jest kochająca mama, kochający tata i kochające się rodzeństwo. A nie bycie ze sobą dla „dobra” dzieci, które faktycznie „super” rozwijają się w domach pełnych wzajemnej nienawiści.

co mocno podgrzało atmosferę i wywołało burzę wśród komentujących.

A co wy myślicie na ten temat? Czy ktoś ma prawo osądzać Monikę? Według nas nie.

Źródło: Instagram/Monika Mrozowska

Źródło: Instagram/Monika Mrozowska

Komentarze

Komentarze