Monika Pietrasińska już po ślubie! Jej suknia wprost z Dubaju zwala z nóg!

Polska fotomodelka sakramentalne „tak” powiedziała swojemu wybrankowi w Pałacu w Rozalinie. Czy była to piękniejsza uroczystość niż ta Mai i Krzysztofa Rutkowskich?

Szybka kariera

Monika Pietrasińska swoją karierę w medialnym świecie zdobyła już kilka lat temu. Fotomodelka zabłysła w show biznesie przede wszystkim jako osoba „zapominalska”, gdyż podczas jednego z bankietów kompletnie zapomniała o… założeniu bielizny.

Mało tego krótka i słaba pamięć bardzo szybko zrobiła z niej popularną bohaterkę głównie plotkarskiego światka. Pietrasińska szybko postanowiła wykorzystać swoje przysłowiowe „pięć minut”. Mianowicie wzięła ona udział w serialu Miłość na bogato, który jeszcze bardziej wylansował celebrytkę.

Czytaj też: Edward Miszczak i Anna Cieślak już po ślubie? Na konferencji ramówkowej TVN szef stacji przyszedł z obrączką na palcu?!?

Nietrwałe relacje

Idąc za ciosem swoje wdzięki fotomodelka pokazała na łamach Playboya. Jednak mimo pięknego wyglądu Monika nie miała dotąd szczęścia do mężczyzn. W 2003 roku wyszła za mąż, ale jej pierwszy związek trwał bardzo krótko. Trzynaście lat później rozradowana Pietrasińska zapowiadała, że wkrótce ponownie stanie na ślubnym kobiercu. Mimo to do owego ślubu nie doszło, a kobieta w licznych wywiadach twierdziła, że musi sobie zrobić przerwę od mężczyzn.

Wymarzony ślub

Wszystko wskazuje jednak na to, że w końcu fotomodelka znalazła swą drugą połówkę. Niedawno szczęśliwa gwiazda pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym, a w miniony piątek Pietrasińska wyszła za mąż za swego „lubego”.

Jak podaje jeden z popularnych portali Jastrząbpost fotomodelka miłość do końca życia przysięgała swemu narzeczonemu, Pawłowi Stypce, podczas uroczystości zorganizowanej w rozalińskim pałacu, gdzie ponad tydzień temu swą rocznicę obchodzili i świętowali Maja i Krzysztof Rutkowscy.

Instagram JastrząbPost

Pietrasińska postawiła na kreację zakupioną w Dubaju (była to jednak jedynie jedna z trzech sukienek, jakie Monika miała na sobie wielkiego dla niej dnia). Natomiast włosy Moniki układał w dniu jej zaślubin ulubiony fryzjer celebrytki, Kajetan Góra, który na swoim Instagramie pokazał wiele fotografii z uroczystości. Warto zauważyć też, że Pietrasińska swoją ślubną kreacją doskonale podkreśliła swoje ponętne kształty.

Podoba się Wam ta para młoda?

Źródło: Pudelek.pl

Zdjęcia: Instagram

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Komentarze