Monika Richardson mieszka w STRASZNYCH WARUNKACH! Co się dzieje w jej domu?!

Monika Richardson pokazała w jakich warunkach przyszło jej żyć. Opublikowane zdjęcia niepokoją. Warunki niczym w ruinie.

Życiowe zmiany

W życiu Moniki Richardson mają miejsce ogromne zmiany. 50-latka zakończyła małżeństwo ze Zbigniewem Zamachowskim. Aktor opuścił  jej mieszkanie i wybrał życie bez dziennikarki. Richardson bardzo przeżywała rozstanie z mężem, ale jakiś czas później zaczęła się spotykać z Konradem Wojterkowskim. 50-latka wydaje się być szczęśliwa przy boku biznesmena, który jak sam otwarcie mówi ma 100 milionów złotych długu. Małżeństwo dziennikarki i aktora wciąż nie zostało oficjalnie zakończone, jednak nie ma już szans na to, by potężny konflikt został zażegnany.

Co za widok!

Monika Richardson ze swoim nowym partnerem często bywa na wydarzeniach branżowych. Para wspólnie pozuje do zdjęć, a w mediach społecznościowych pokazuje momenty ze wspólnego życia. Ostatnio Monika Richardson pokazała niepokojące zdjęcie ze swojego domu.

Instagram/ Monika Richardson

 

Widok budzi grozę. Fotografia pokazuje klatkę schodową w opłakanym wręcz stanie. Monika Richardson napisała:

Piątek, piąteczek, piątunio…Tymczasem u mnie na klatce…Muszę powiedzieć, że panowie starają się bardzo…Poza okazjonalnymi głośnymi rozmowami, panowie pracują szybko i starannie. Inna rzecz, że to dobry czas na urlop…

Dość tego remontu

Widać, że dziennikarka ma już dość remontu klatki schodowej. Prace budowlane dały się jej we znaki. Na klatce jest pełno gruzu, stoi też przekrzywione rusztowanie. Monika Richardson dodała też hashtag „#ratunku”. Zapewne celebrytka z niecierpliwością czeka, kiedy remont zostanie zakończony i wszystko wróci do porządku. Oby prace zakończyły się jak najprędzej a efekt był zadowalający.

Źródło: Instagram/ Monika Richardson

Zdjęcia: Instagram/ Monika Richardson

Facebook/ Monika Richardson

Komentarze

Komentarze