Monika Zamachowska chciałaby mieć dziecko !

Po rozstaniu z mężem, Monika Zamachowska wciąż zaskakuje nowymi wyznaniami. 48-letnia dziennikarka wyznała, że marzy się jej posiadanie jeszcze jednego dziecka.

Bolesne rozstanie

Zarówno Monika Zamachowska , jak i jej mąż Zbigniew, przeżywają teraz cięzkie chwile. Para zdecydowała się rozstać. Na razie Zbigniew opuścił żoliborskie mieszkanie Moniki i zamieszkał nieopodal. Monika ostatnio intensywnie relacjonuje swoją sytuację. Mówi, że chce zostać przy nazwisku męża i że zaczyna nowe życie. Zamachowscy byli razem 10 lat. Kryzys pojawił się w czasie pandemii i jak widać, nie udało się go pokonać.

Szczęśliwa nowina ?

Monika Zamachowska próbuje zapełnić czas bez Zbigniewa. Ostatnio chwaliła się obrazem, który otrzymała i tym, jak spędza wolny czas. Dziennikarka wybrała się też do wróżki. Wróżba z tarota okazała się dla niej pomyślna. Monika Zamachowska dowiedziała się, że skupi się teraz na macierzyństwie. O wróżbie powiedziała:

To dobry prognostyk”

Plany macierzyńskie

Czyżby Monika Zamachowska planowała zostać jeszcze Mamą ? Posiada już dwoje dzieci z małżeństwa z Jamie Malcolmem. Córka i syn dostarczają jej wiele radości i chętnie opowiada o nich mediom. W rozmowie z Magdą Umer dla tygodnika Wprost zdradziła, że marzy o maluchu:

Ja kończę pięćdziesiątkę i cały czas chciałabym mieć jeszcze dzidziusia”

Czy Monika Zamachowska spełni jeszcze swoje największe marzenie ?

Na pewno nas o tym poinformuje.

źródło: pudelek.pl

zdjęcie: Monika Zamachowska/Facebook

Komentarze

Komentarze