Monika Zamachowska mówiła, że nie zmieni nazwiska. Jaką decyzję podejmie teraz ?

Czarne chmury zawisły nad małżeństwem Zamachowskich. Dziennikarka mówiła niegdyś, że nigdy już nie zmieni nazwiska. Czy nadal pozostanie wierna swojej decyzji ?

Zaskakujący związek

Monika i Zbigniew razem na salonach pojawili się w 2011 roku. Wywołali niemałe zamieszanie. Zbigniew miał żonę Aleksandrę Justę i czworo dzieci. Zamachowska złośliwie wypowiadała się o małżonce aktora. Wiele osób miała jej za złe kąśliwe komentarze. Kilka lat później Monika i Zbigniew zdecydowali się na ślub. Wzięli go w pałacyku pod Kaliszem. Mediom nie szczędzili informacji o swojej miłości.

Uczucie osłabło

Para w tym roku świętowałaby dziesiątą rocznicę znajomości. Jednak chyba nie będzie miała okazji bo ostatnio nad związkiem zawisły czarne chmury. Media obiegły informacje o wyprowadzce aktora z mieszkania na warszawskim Żoliborzu.

Trzecie małżeństwo

Małżeństwo z Zamachowskim jest trzecim związkiem małżeńskim popularnej dziennikarki. Teraz pod znakiem zapytania znajduje się kwestia nazwiska, jakie celebrytka ma zamiar nosić. W 2014 roku Zamachowska tak tę kwestię wyjaśniała w wywiadzie na łamach Vivy:

Nigdy wcześniej żadna kobieta nie używała jego nazwiska i myślę, że było mu z tego powodu przykro. Nie potrafił zrozumieć dlaczego. Rozczulił mnie, kiedy dodał uroczyście: Byłbym zaszczycony i naprawdę szczęśliwy. Od razu zaczął do mnie pieszczotliwie mówić: Pani Zamachowska…Mmm..brzmi cudownie..”

Monika zmieniała nazwisko dwukrotnie. Z domu nazywa się Pietkiewicz. Po raz pierwszy zmieniła nazwisko, kiedy wyszła za Willa Richardsona, a później za Zbigniewa Zamachowskiego. Nazwisko Malcolm już sobie darowała. W rozmowie z Super Expressem mówiła kiedyś, że nie chce zmieniać już swojego nazwiska. A jak będzie teraz ? Jaką decyzję podejmie dziennikarka ?

źródło: pudelek.pl

zdjęcie: Monika Zamachowska/Facebook

Komentarze

Komentarze