Monika Zamachowska oficjalnie potwierdziła rozstanie z mężem ! Z tej okazji zrobiła sobie piękny prezent !

Po raz pierwszy dziennikarka potwierdziła, że ona i Zbigniew Zamachowski zakończyli swój związek. Tym samym Monika rozpoczyna nowe życie bez męża u boku.

Wyprowadzka męża

Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z mieszkania na Żoliborzu już 20 marca. Wtedy dziennikarka nie potwierdziła doniesień o rozstaniu. Powiedziała tylko:

Jest mi bardzo ciężko, ale nie mogę i nie chcę o tym rozmawiać”

Para nie odnosiła się do smutnych informacji o zakończeniu związku. Nie ulega wątpliwości, że obydwoje przechodzą ciężkie chwile. Zbigniew Zamachowski wynajął mieszkanie niedaleko żony. Zabrał swoje rzeczy, w tym ulubione pianino, które podarowała mu Monika. Para wygląda na smutną i przytłoczoną problemami.

Potwierdzenie dziennikarki

Jednak w niedzielę Monika Zamachowska zdecydowała się po raz pierwszy skomentować niepokojące doniesienia. Na swoim Instagramie napisała, że właśnie zaczyna nowe życie. Post opatrzyła zdjęciem prezentu, który sobie sprawiła. Dziennikarka kupiła sobie obraz, na którym widnieje sukienka w czerwone róże. O prezencie napisała tak:

Nowa sukienka na moje nowe życie. Przyjaciel mi podarował,a moja przyjaciółka powiedziała, że to tak naprawdę jest zbroja. Może ma rację ? Grunt, że jest miękka w dotyku. Miejcie miły wieczór”.

Zamachowska opatrzyła post hashtagami, z których wynika, że spędza miło czas. Czy pozbiera się szybko po rozstaniu ?

źródło: Jastrzabpost.pl

zdjęcie: Monika Zamachowska/Facebook

Komentarze

Komentarze