Monika Zamachowska ujawnia kulisy zdrady męża !

Małżeństwo Zamachowskich dobiegło końca. Para rozstała się, choć formalnie wciąż są jeszcze w związku małżeńskim.  Jednak Monika Zamachowska bardzo przeżywa zdradę męża Zbigniewa i jego odejście do innej kobiety. Wierzy jednak, że jeszcze kiedyś będzie umiała ułożyć sobie życie na nowo.

Szalona miłość

Monika i Zbigniew Zamachowscy, żeby móc przed laty zbudować związek, musieli swoje życie wywrócić do góry nogami. Zaiskrzyło między nimi w 2011 roku. Oboje byli wówczas w związkach małżeńskich i mieli dzieci. Ich uczucie było wstrząsem w polskim show biznesie. Niewiele osób wierzyło, że im się uda. Jednak w 2014 roku para zdecydowała się na ślub.

Problemy w małżeństwie

Ostatnio Monika Zamachowska otworzyła się w udzielonym wywiadzie dla tygodnika Wprost, na temat małżeńskich problemów. Dziennikarka przyznała, że para borykała się z kryzysem od dłuższego czasu. Zamachowska próbowała ratować związek, ale inicjatywa wychodziła tylko z jej strony. Ostatnią takim kołem ratunkowym miał być styczniowy wyjazd. Jednak nie naprawił on relacji.

Zdrada męża

Monika Zamachowska przeżywa rozstanie. W wywiadzie ujawniła, że doświadczyła zdrady ze strony męża. Dziennikarka powiedziała:

Byłam w szoku. Jest coś takiego jak codzienność w związku, ale mnie cały czas wydawało się, że lecę na skrzydłach miłości. Gdy mąż się wyprowadził, zadzwoniła do mnie jego prawniczka. Powiedziała, że nasz styczniowy wyjazd był ostatnią, nieudaną próbą ratowania naszego małżeństwa. Uświadomiłam sobie, że byłam naiwna, że miałam fałszywy obraz rzeczywistości w głowie. Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy, ze zdradą męża włącznie, to były kłopoty jak w innych związkach”.

Samotność boli

Monika Zamachowska źle radzi sobie z samotnością. Długo miała nadzieję, że Zbigniew, mimo wyprowadzki wróci do niej. Jednak tak się nie stało. Dziennikarka twierdziła, że zostanie przy nazwisku męża. Teraz jednak zmienia zdanie. Wróci do nazwiska pierwszego męża Willa Richardsona. To nazwisko przyniosło jej wiele sukcesów zawodowych. Monika Zamachowska dobrze wspomina tamten czas kariery zawodowej.

źródło: fakt.pl

zdjęcie: Monika Zamachowska/Facebook

Komentarze

Komentarze