Mówią, że wszystkie są w ciąży. Tylko JEDNA ciągle ZAKRYWA BRZUCH

Rodzina Kardashianów znana jest na całym świecie. Jej członkowie brali udział m.in. w telewizyjnym reality show. Teraz Kim i jej siostry zaangażowane zostały do kampanii marki Calvin Klein. Prezentują damską bieliznę.

Miejscem sesji zdjęciowej była stodoła. W tym surowym budynku siostry Kardashian pozują ubrane w bieliznę stylizowaną na tę z lat 90. Tłem są kolorowe koce.

Jednak to nie ta część garderoby zwraca na zdjęciach z tej sesji fotograficznej główną uwagę. Media skupiają się na Kylie Jenner, która od pewnego czasu twierdzi, że jest w ciąży (siostra Kim ma 20 lat).

Nie jest to pewna informacja, nie wiadomo też, czy to tylko plotka. Jednak na tych zdjęciach jako jedyna cały czas zakrywa brzuch (kocem lub ubraniem) lub przybiera takie pozy, aby nie było go widać.

Jeśli informacja o ciąży najmłodszej z sióstr Kardashian nie jest zmyślona, niedługo powinniśmy wi(e)dzieć to na pewno. Jeśli nie — Kylie świetnie trolluje media, ponieważ od pewnego czasu podsyca ich zainteresowanie, sugerując, że właśnie spodziewa się pierwszego dziecka. Ta kampania to kolejny sposób.

Źródło: noizz
Źródło zdjęć: Facebook / @Calvin Klein

Komentarze

Komentarze