Jak to możliwe, że w 9. MIESIĄCU ma tak MAŁY BRZUCH?! Ciężarna ODPOWIADA hejterom

Yiota Kouzoukas pracuje jako projektantka mody. Właśnie oczekuje na przyjście na świat swojego pierwszego dziecka. Kobieta zdecydowała się pokazać swój ciążowy brzuch. Została skrytykowana przez internautów. Dziś odpowiada na negatywne komentarze i tłumaczy, dlaczego wygląda inaczej niż inne ciężarne.

Mały brzuch
Projektantka jest w 9 miesiącu ciąży. Mimo że rozwiązanie nastąpi w niedługim czasie, jej brzuch jest niewielki. To właśnie on stał się przedmiotem zainteresowania i krytyki ze strony internautów.

Endometrioza i przechylona macica
Kobieta zdecydowała się wyjaśnić, dlaczego jej ciążowy brzuszek jest niewielkich rozmiarów. To wynik przechylonej macicy i powikłań związanych z endometriozą, z którą borykała się jakiś czas temu.

Okazuje się, że w trakcie pierwszego trymestru ciąży macica Yioty była odwrócona do wewnątrz ciała, nie na zewnątrz. To dlatego niełatwo było zauważyć, że kobieta spodziewa się dziecka.

Brzuch Yioty zaczął rosnąć dopiero po upływie 7 miesiąca. Ze względu na wcześniejsze przypadłości jest więc niewielki. Jednak lekarze zapewniają, że stan zdrowia dziecka jest dobry.

Yiota czeka na rozwiązanie. Być może podzieli się radosną nowiną w mediach społecznościowych.

Źródło: dailymail.co.uk
Źródło zdjęć: Instagram / @yiota

Komentarze

Komentarze