Mucha przyłapana z Wojewódzkim! Publicznie zaczęła mu…

Wszystko wskazuje na to, że Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znów są parą. Czy w innym wypadku aktorka zdecydowałaby się publicznie… tankować mu samochód?

Historia miłości Ani i Kuby

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki poznali się w 2003 roku i byli ze sobą przez cztery lata. Choć rozstali się w 2007 roku, wiele osób dobrze wspomina ich jako parę i twierdzi, że bardzo do siebie pasowali. Czy aktorka i słynny showman znów są razem? Wszystko na to wskazuje, że tak!

Jak zawsze zmysłowa Ania

Na Instagramie aktorki pojawiły się dwa zdjęcia, które wywołały lawinę pozytywnych komentarzy fanów, którzy gratulowali Ani tego, że wróciła do Kuby. Fotografie ukazują Anię w zmysłowej bordowej kreacji tankującą luksusowego Bentleya należącego do Kuby Wojewódzkiego. Widać, że Ania jest bardzo szczęśliwa w towarzystwie Kuby – jej uśmiech mówi sam za siebie.

„Cudowna kobieta z Ciebie”, „Pewnie Kuba strzela focie 🙂😉”Pani to jest luks kobita „powtórzę za Pietrkiem z Rancza”, „Piękna sukienka 😊 Super poczucie humoru 😂 Uwielbiam 👏😊” – pisali zachwyceni fani.

przyłapana
Instagram

Czy to możliwe, że znów są parą?

W zeszłym roku Kuba rozstał się ze swoją partnerką, modelką Renatą Kaczoruk i był od tamtego czasu sam. Na początku tego roku media poinformowały, że Ania zakończyła swój związek z producentem telewizyjnym Marcelem Sorą, z którym ma dwójkę dzieci – córkę Stefanię i synka Teodora. Aktorka nie skomentowała jednak tych doniesień.

Jak myślicie, czy Ania i Kuba są rzeczywiście parą, czy tylko się ze sobą przyjaźnią?

Czytaj też: Anna Mucha CORAZ BARDZIEJ SIĘ CENI! Za ZDJĘCIE z gwiazdą trzeba będzie ZROBIĆ TO!

przyłapana
Instagram

https://www.instagram.com/p/B3l8FTdBkhr/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

 

 

 

Komentarze

Komentarze